عضو شورای شهر رشت:شورا 048

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه با انحراف بودجه برای امور غیرضروری در این شهر مخالف هستیم، گفت: تعریض خیابان‌های شهر رشت مهم‌تر از اجرای طرح پیاده راه‌سازی است.

به گزارش فارس، محمود باقری‌خطیبانی عصر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به وضعیت این شهر اظهار کرد: شهردار رشت به جای اینکه تا این اندازه به پروژه پیاده راه‌سازی توجه می‌کرد کمی نیز به فکر برطرف شدن مشکلات اساسی مانند لندفیل سراوان بود.

وی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت خواست احساس مسئولیت داشته‎‌باشند و افزود: چرا به بازاریان اهانت و گفته می‌شود آنها به فکر پر کردن جیب خودشان هستند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: بازاریان رشت همان کسانی هستند که در دوران هشت سال دفاع مقدس با اعزام کاروان‌های خوراک و پوشاک به مناطق جنگی نقش به‌سزایی در برطرف شدن مشکلات رزمندگان داشتند و هنوز نیز اعزام یک‌هزار و ۲۰۰ کامیون ملزومات توسط بازاریان به مناطق جنگی زبانزد است.

وی در ادامه به پروژه پیاده‌‌روسازی شهرداری اشاره کرد و گفت: دلیل مخالفت بنده با پروژه پیاده‌روسازی این است که هنوز زیرساخت‌های این کار آماده نیست و در حالی که پارکینگ عمومی نداریم نباید به لحاظ پارک کردن خودرو برای شهروندان مشکل ایجاد کنیم.

باقری‌خطیبانی با بیان اینکه با انحراف بودجه برای امور غیرضروری در شهر رشت مخالف هستیم، ادامه داد: چرا به جای چنین اقدام‌هایی به فکر تعریض خیابان‌ها نیستم.

وی به مشکلات تردد شهروندان اشاره کرد و متذکر شد: طرح محدودیت ترافیکی در شرایطی اعمال شده که تنها ۲۰ دستگاه اتوبوس در شهر رشت در حال خدمات‌دهی هستند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت درباره کمک به تیم‌های ورزشی گفت: در این زمینه مخالفت ندارم اما اعتقاد بر این در شرایطی که حتی توان حق بیمه تکمیلی پرسنل را نداریم نباید به امورات غیرضروری بپردازیم.

وی خاطرنشان کرد: ۱٫۵ سال از عمر شورا باقی مانده و اعضای شورا باید به امور شهری بپردازند و از مشکلات شهروندان بکاهند.

به گزارش فارس، در جلسه مذکور اسماعیل حاجی‌پور به عنوان نماینده شورای شهر رشت در کارگروه مدیریت بحران شهرداری این شهر انتخاب شد.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *