شمال ما: فرمانده انتظامی مشهد مقدس گفت: دختر و پسر جوانی که با ترفندی حیله گرانه و به بهانه اجاره محل اسکان ارزان قیمت از شهروندان زورگیری می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ حجت نیک مرام در گفت‌وگویی، اظهار داشت: در پی گزارش چند فقره زورگیری‌های مخوف در کوچه‌های خلوت هسته مرکزی شهر مشهد تحقیقات پلیسی به طور نامحسوس آغاز شد.

وی افزود: بررسی‌های اولیه پلیس دراین پرونده نشان می‌داد عاملان این سرقت‌ها دختر و پسری جوانی هستند که با کشاندن طعمه‌های خود به داخل کوچه‌های تاریک با تهدید چاقو از آنان زورگیری می‌کنند.
فرمانده انتظامی مشهد مقدس خاطرنشان کرد:‌ افسران دایره آگاهی کلانتری شهید نواب مشهد در پی گیری این پرونده هنگام گشت زنی شبانه متوجه درگیری دختر و پسری جوان با مردی ۵۸ ساله و دو شهروند دیگر داخل کوچه‌ای تاریک شدند.
سرهنگ نیک مرام تصریح کرد: پلیس بلافاصله برای بررسی موضوع وارد عمل شد و آنچه در برداشت اولیه از این درگیری برای ماموران انتظامی محرز شد این که با توجه به مشخصات ظاهری دختر و پسر جوان ، آنان عاملان زورگیری های مخوف هستند.
وی تاکید کرد: دو شهروند در اظهارات خود به پلیس گفتند هنگام عبور از داخل کوچه شاهد درگیری دختر و پسر جوان با مرد ۵۸ ساله بودیم که با تهدید چاقو قصد زورگیری از او داشتند.
سرهنگ حجت نیک مرام گفت: دختر ۲۴ و پسر ۲۶ ساله دستگیر و تحقیقات برای کشف سرقت های انجام شده توسط آنها ادامه دارد.
وی به شهروندان تاکید کرد هنگام مسافرت ، برای اسکان خود به مراکز مجاز اقامتی مراجعه کنند.
منبع: باشگاه خبرنگاران

کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *