دیدار پروفسور سمیعی از منطقه آزاد انزلی؛%d9%be%d8%b1%d9%81%d8%b3%d9%88%d8%b1-%d8%b3%d9%85%db%8c%d8%b9%db%8c-016

شمال ما: به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در مراسمی از سردیس پروفسور مجید سمیعی چهره ماندگار ایرانی و رییس فدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب دنیا با حضور مهندس رضا مسرور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و پروفسور سمیعی در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی این سازمان رونمایی شد.

در این مراسم پروفسور مجید سمیعی ضمن اظهار قدردانی از فعالیت های موثر این منطقه در بحث گردشگری و تجارت گفت: برای مهندس مسرور و پرسنل سازمان منطقه آزاد انزلی که خدمات بزرگی را برای ایران عزیز ما در سطح جهان انجام می دهند از صمیم قلب موفقیت روز افزون را آرزومندم

چهره برجسته پزشکی جهان با تشکر از هنرمندانی که سردیس وی را در منطقه آزاد انزلی طراحی و خلق نمودند، اظهار امیدواری کرد که این سردیس میمنتی برای پیشرفت سریع کارها و انگیزه ای برای همه افراد فعال در این منطقه و استان باشد.

پروفسور سمیعی در پایان اعلام کرد که رونمایی از این سردیس را به فال نیک گرفته و امیدوارم که این سردیس انگیزه بیشتری برای دانش آموزان و دانشجویان  به جهت رسیدن به هدف و آرمان های بزرگ علمی باشد.

مهندس مسرور مدیرعامل سازمان در این دیدار با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای تکمیل زیرساختهای استان و کشور صرف می کنیم اظهار داشت: با عنایت به پروژه های زیرساختی ،توسعه ای و در حال احداثی همچون مجتمع بندری کاسپین و برنامه ریزی های صورت گرفته برای توسعه روابط با کشورهای حاشیه دریای خزر، مطمئن هستیم که در سالهای آتی این منطقه به عنوان یک منطقه آزاد توانمند در زمینه تولید، صادرات و گردشگری به کشور های حاشیه خزر وهمسایه در سطح بین المللی  معرفی خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت: حضور شما به عنوان دانشمند مطرح ایرانی در این منطقه موجب افتخار و مسرت ما و شهروندان منطقه بوده و به عنوان یک گیلانی براین باورم که جنابعالی به عنوان مفاخر و مشاهیرایران در سطح جهان الگویی ارزشمند برای خودباوری جوانان کشورمان و معرفی توانمندیها و استعدادهای درخشان ایرانیان در سطح دنیا هستید .

گفتنی است پیش از این مراسم پروفسور سمیعی در نشستی با مهندس مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، از آخرین اقدامات و برنامه های سازمان در حوزه های پروژه های زیرساختی و برنامه های توسعه ای منطقه آزاد انزلی مطلع شد.

بازدید از محدوده فاز تجارت و گردشگری ،مرکز تفریحات دریایی و مجتمع بندری کاسپین از مهمترین برنامه های دیدار پروفسور سمیعی از منطقه آزاد انزلی بود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *