رقابت‌های انتخابی المپیک ریو – دوحهتیم ملی امید ۰۱۱

شمال ما: تیم امید فوتبال ایران در سومین دیدار خود دوشنبه به مصاف تیم چین می‌رود.

 به گزارش ستاره‌ها، شاگردان محمد خاکپور ۱۸ ژانویه (۲۸ دی ماه) ساعت ۲۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه قطر به مصاف تیم امید فوتبال چین می‌روند تا کار خود را در مرحله گروهی رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو در قطر به پایان برسانند.

تیم‌های فوتبال امید قطر و سوریه نیز به صورت همزمان در ورزشگاه جاسم بن حمد (السد) مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. دو تیمی که از شانس صعود به مرحله بعد برخوردارند و باید تا آخرین لحظه برای دست یافتن به این مهم تلاش کنند. قطری‌ها هم‌اکنون با ۶ امتیاز در صدر و سوری‌ها نیز به سه امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر پایین‌تر از ایران قرار گرفته‌اند.
* ورزشگاه عبدالله بن خلیفه تجربه جدید امیدها
تیم امید فوتبال ایران که دو بازی قبلی خود را در ورزشگاه جاسم بن حمد (السد) قطر به میدان رفته بود در این بازی به دلیل برگزاری دیدار همزمان باید در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه به مصاف تیم فوتبال چین برود.
* مرگ و زندگی در روز آخر
قطری‌ها علی‌رغم برتری در دو بازی قبلی خود همچنان نمی‌توانند از صعود قطعی خود به مرحله بعد مطمین باشند. هرچند آن‌ها مدعی اصلی سرگروهی به شمار می‌روند اما تیم‌های ایران و سوریه می‌توانند در صورت لغزش قطری‌ها در روز آخر میزبان را از این تورنمنت حذف کنند. روی کاغذ قطر و ایران از بیشترین شانس برای صعود برخوردارند چرا که قطر در قامت یک مدعی ظاهر شده و حذف چین به دلیل دو شکست پیاپی کار ایران را برای صعود راحت‌تر کرده است.
* جدول گروه
قطر با به دست آوردن دو پیروزی، ۶ امتیازی است و با تفاضل گل ۳+ در صدر گروه A قرار دارد. ایران با یک پیروزی و یک شکست سه امتیازی است و با تفاضل گل ۱+ در رتبه دوم جدول قرار دارد. سوری‌ها نیز با کسب یک پیروزی و یک شکست و تفاضل گل صفر پس از ایران در رتبه سوم قرار گرفته‌اند. چینی‌ها نیز که زودتر از همه تیم‌های حاضر در این تورنمنت حذف شده‌اند بدون امتیاز و با تفاضل گل ۴- به قعر جدول رفته‌اند.

کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *