شمال ما: یک نویسنده انگلیسی در کتاب جدید خود از روابط صمیمانه “تونی بلر” نخست وزیر سابق انگلیس و همسر سابق “رابرت مرداک” میلیارد یهودی پرده برداشت که باعث جدایی مرداک از “ویندی دنگ” همسر چینی اش شد.

 

به گزارش جام نیوز، “تام پاور” در کتاب خود با عنوان “عهدهای شکسته، تونی بلر و دردسر قدرت” به اخباری که یکسال پیش درباره رابطه صمیمی بلر و دنگ منتشر شد، پرداخته است.

 

بر اساس این کتاب دیدارهای بلر و مرداک در سال ۲۰۱۱ شروع شد، سپس بلر با وندی دینگ همسر مرداک آشنا شد و همراه با او سفرهای تجاری به چین انجام داد تا مشاور یکی از ثروتمندترین شهروندان انگلیسی شود و رابطه اش را با او محکم کند.

 

 

بلر یک سال بعد از آن با “دنگ” دو بار در منزل همسرش مرداک در لندن دیدار کرد و در ماه اگوست ۲۰۱۲ در یک باشگاه با هم دیده شدند.

 

در بررسی ایمیل های خانم دنگ مشخص شد که او با چندین مرد از جمله تونی بلر رابطه داشته و با او در سفر به نیویورک، لندن و پکن همراه بوده است.

 

خدمتکاران خانه مرداک در کالیفرنیا او را از رابطه بسیار صمیمی میان دنگ و بلر با خبر کردند که همین موضوع باعث شد وی از همسر چینی خود جدا شود.

 

مرداک در ژوئیه ۲۰۱۳ در یک مهمانی دوستانه در لندن به طور غیرمنتظره خبر جدایی از همسرش را اعلام کرد در حالی که خانم دینگ هنوز از این موضوع مطلع نبود.

 

مرداک به چند دلیل از همسر خود ناراضی بود که زبان تند و غیبت های مکرر در جشن ها و سفرهای مرداک و صحبت کردن به زبان چینی از جملۀ آنها بود؛ در نهایت فاش شدن ارتباط او با چند مرد درسال ۲۰۱۳ به ازدواج ۱۴ ساله آنها پایان داد.

 

هر چند ترویج خیانت در روابط زناشویی که در رسانه های وابسته به مرداک در کشورهای اسلامی از جمله ایران دنبال می شود و حالا گریبانگیر مرداک ۸۴ ساله شده اما با این حال او بلافاصله برای جبران این شکست با جری هال، مدل و همسر سابق میک جگر، خواننده گروه رولینگ استونز رابطه برقرار کرد. مرداک تا کنون سه بار ازدواج کرده است.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *