نشست روابط‌عمومی شهرداری‌های کلانشهرها؛علیرضا حسنی ۰۳۲

شمال ما: مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شهرداری رشت گفت: نقش روابط‌عمومی‌های شهرداری‌ها در اعتمادسازی بسیار پررنگ است.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، علیرضا حسنی در آیین افتتاحیه بیست و سومین نشست روابط‌عمومی شهرداری‌های کلانشهرهای کشور و اولین همایش روابط‌عمومی شهرداری‌های استان گیلان که صبح امروز در سالن الغدیر استانداری برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: از همه کسانی که اجازه دادند خواسته من و همکارانم در روابط‌عمومی کلانشهر رشت محقق شود کمال تشکر و قدردانی را دارم .

وی ادامه داد: امروز در شهر رشت شاهد حضور مدیران کل روابط‌عمومی‌های کلانشهرهای کشور، حضور روابط‌عمومی آتش‌نشانی‌های کشور و همچنین حضور روابط‌عمومی‌های شهرداری‌های استان هستیم که حضور همه این عزیزان برای ما بسیار ارزشمند است.

حسنی خاطرنشان کرد: تشکر ویژه‌ای از دکتر ثابت‌قدم شهردار رشت دارم که با پیشنهاد برگزاری این نشست و همایش موافقت کردند و همچنین از حمایت‌های استاندار گیلان، معاونت امور عمرانی استانداری، اعضای شورای شهر رشت و همکارانم در شهرداری کلانشهرهای رشت کمال قدردانی را دارم که اگر همکاری و تلاش همه این عزیزان نبود ما هرگز شاهد برگزاری اینچنین نشست‌ها و همایش‌هایی نبودیم .

وی همچنین از حضور مدیران روابط‌عمومی‌های کلانشهرهای کشور و دکتر جلالی پدر فناوری اطلاعات ایران و دکتر گیل آبادی مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری‌های تهران در این نشست و همایش دو روزه کمال تشکر را کرد .

حسنی با اشاره به اینکه نقش روابط‌عمومی‌های شهرداری‌ها در اعتمادسازی بسیار پررنگ است متذکر شد: روابط‌عمومی‌های شهرداری‌ها معدود نهادها و تشکیلاتی هستند که بیشترین ارتباط را با سطوح مردم دارند و بخش روابط‌عمومی در ضریب اعتمادسازی در بین مردم نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه روابط‌عمومی را می‌توان از مشاغل سخت و زیان‌آور دانست، افزود: روابط‌عمومی‌ها در هر نشست و همایشی در راستای اجرای هرچه بهتر برنامه‌ها، استرس فراوانی را تجربه می‌کنند و سال‌هاست که از روابط‌عمومی به عنوان مشاغل سخت و زیان‌آور نام می‌برند اما هنوز در ردیف مشاغل سخت و زیان‌آور قرار نگرفته است.

حسنی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با برگزاری چنین جلسات و نشست‌هایی به نتایج ارزشمندی دست یابیم.

 

خبر: ایسنا

عکس: دیارمیرزا

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *