با اعلام سفر قریب‌الوقوع هیات دولت به گیلان؛جدول 011

شمال ما: خیابان‌ها و چاله و چوله‌های رشت که در نوروز امسال موجب ناراحتی مسافران نیز شده بود اکنون به یمن حضور رئیس جمهور در مسیر عبور خودروی وی، در حال آسفالت شدن هستند.

به گزارش فارس، با اعلام سفر قریب‌الوقوع هیئت دولت به گیلان نیروهای خدماتی شهرداری رشت دست به‌کار شدند و برای نشان دادن خیابانی تمیز و بدون چاله و چوله اقدام به رنگ‌آمیزی و آسفالت چاله و چوله‌های خیابان‌های مسیر عبور رئیس جمهور کردند.

آسفالت خیابان‌ها و چاله و چوله‌های مسیر عبور رئیس دولت در حالی انجام می‌شود که در نوروز امسال وجود چاله‌ها موجب نارضایتی مسافران و گردشگران نوروزی شده بود.

برخی نقاط شهر رشت چاله‌های عمیق دارند که اگر خودرویی در آنها بیفتد راننده متحمل خسارت زیادی می‌شود و سال‌هاست که این چاله‌ها همدم مردم شهر شده‌اند تا اینکه خبر رسید هیئت دولت قصد سفر به گیلان را دارد و چاله‌ها در حال ترمیم هستند تا ظاهر شهر حفظ شود.

یک شهروند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اقدام شهرداری این شهر در پر کردن چاله‌ها و آسفالت خیابان‌ها اظهار کرد: کاش در شهر ما همیشه یک مسئول بلند پایه مانند رئیس جمهور بیاد تا شاهد شهری تمیز و بدون چاله باشیم.

وی که از چاله‌های خیابان‌های اصلی رشت به ستوه آمده بود، افزود: روز گذشته خودروی بنده در چاله‌ای فرو ریخت و خسارت زیادی دیدم که نمی‌دانم این خسارت‌ها را باید از کی بگیرم.

چاله‌های شهر رشت بی‌شمارند

شهروند دیگری نیز گفت: چاله و چوله‌های خیابان‌های شهر رشت بسیار زیادند و در عید امسال نیز مهمانان ما در یکی از همین چاله‌ها گیر افتادند و ما کلی خجالت کشیدیم.

وی اظهار کرد: اگر بدانیم شهرداری رشت هر بار با آمدن رئیس جمهور خیابان‌ها را آسفالت می‌کند دعا می‌کنیم در تمام طول سال رئیس جمهور چند بار به گیلان سفر کند تا مسئولان این استان بیشتر به فکر باشند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *