نزهتی:پویا نزهتی ۰۱۱

شمال ما: پویا نزهتی بازیکن محبوب انزلی‌چی ها که دو فصل را در تیم‌های نفت تهران و  فجر سپاسی و سایپا گذراند و نمایش نسبتاً خوبی هم داشت به نظر می‌رسد بار دیگر قصد بازگشت به جمع قوهای سپید  را دارد.

پویا نزهتی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه گیلان، اظهار کرد: آرزویم بازگشت به تیم محبوب زندگی‌ام یعنی ملوان بود، البته هنوز قراردادی نبسته‌ام و رسمی نشده ولی امیدوارم کارها طبق روال پیش رود و به تیم مورد علاقه‌ام بپیوندم.

وی با بیان اینکه بازی در ملوان برایم همیشه یک حس خوب بوده و هست، افزود: این دو سالی که از ملوان دور بودم انگار چیزی را در زندگیم گم کردم. رابطه‌ام همیشه با هواداران ملوان خوب بوده است.

نزهتی ادامه داد: سال گذشته وقتی در بازی رفت با تیم سایپا به انزلی آمدم موقع تعویض همه استادیوم تشویقم کردند در آن لحظه انگار در خواب و رویا بودم و هیچ‌وقت آن لحظات را فراموش نمی‌کنم. هر چقدر از قدرشناسی و معرفت این مردم بگویم کم است.

وی تصریح کرد: البته یک مورد را هم بگویم که تاکنون جایی عنوان نکرده‌ام و برای اولین بار در این مصاحبه می‌گویم که رفتن من از ملوان به هیچ وجه فنی نبود. در آن برهه زمانی مشکلات خانوادگی و شخصی حادی داشتم که دیگر نمی‌توانستم در استان گیلان بمانم و باید از اینجا دور می‌شدم و الا هیچگاه در فکر ترک تیم محبوبم نبودم.

نزهتی در خصوص مصاحبه‌ای که بعد از رفتنش از ملوان منتشر و موجب دلخوری هواداران شد، گفت: زمانی که تصمیم به جدایی از ملوان گرفتم آنقدر درگیر مشکلات شخصی‌ام بودم که اصلا به فکر مصاحبه مسایل نبوده‌ام و آن مصاحبه واقعا یک شیطنت بود که می‌خواستند پل‌های پشت سرم را خراب کنند و من را بین هواداران ملوان خراب کنند! به هیچ وجه آن حرفها را نزده بودم، آنقدر بی‌معرفت نیستم که محبت این مردم را فراموش کنم.

وی درخصوص وضعیت ملوان و زمان کم باقیمانده تا شروع لیگ خاطرنشان کرد: متاسفانه شرایط به گونه‌ای پیش رفت که تیم نتواند آنطور که باید و شاید تاکنون روند آماده‌سازی خود را طی کند و شاید در ابتدای فصل کمی برایمان مشکل ایجاد شود ولی ملوان تیمی است که کارهای سخت را انجام می‌دهد و مطمئنا با اضافه شدن سرمربی و تمهیدات ویژه کادر فنی می‌توانیم رفته رفته به شرایط آرمانی برسیم.

نزهتی افزود: من از همه هواداران ملوان چه در موقعی که در این تیم بودم و چه وقتی که از این تیم رفتم و مرا مورد محبت و لطف خود قرار دادند، تشکر می‌کنم. بعد از بازی سایپا- ملوان و ابراز محبت هواداران تصمیم گرفتم به ملوان بازگردم و حتی ۶۰ درصد از مطالباتم از تیم سایپا را بخشیدم تا رضایتنامه‌ام را بگیرم و ان‌شاءالله اگر خدا خواست که امسال در خدمت ملوان باشم با تمام وجود سعی می‌کنم بهترین بازی‌هایم و از شرمندگی محبت‌های بی‌دریغ هواداران دربیایم.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *