حاشیه هایی که تمامی ندارد؛شورای شهر14

شمال ما: در هفته های اخیر یکی از اخبار پربیننده رسانه های استان گیلان، به شورای شهر پرحاشیه رشت باز می گشت.
عدم حضور شش تن از اعضای شورای شهر در جلسات این شورا که قرار بود به منظور انتخاب هیات رئیسه این شورا برگزار شود، بار دیگر حاشیه های فراوان و تمام ناشدنی این شورا را به منظر عموم آورد و بار دیگر این زمزمه را بر لب شهروندان رشتی نشاند که ای کاش رشت شورای شهر نداشت.
اینکه یک عده از اعضای شورای شهر به طور هماهنگ، از آنجایی که می دانند خواسته شان در انتخابات هیات رییسه محقق نخواهد شد، در جلسات حضور نمی یابند تا شاید باز هم از آن اتفاقات عجیب و غریب که تنها و تنها مختص این شهر بی در و پیکر است، بیفتد و یک شبه یکی از آن گروه به این گروه بپیوندد، شاید برای ناظران غیر رشتی عجیب بنماید، اما برای اهالی رشت آن قدرها هم عجیب نیست.
این رفتار دوستان شورای شهر، آدمی را به یاد رفتار برخی از اعضای دوره سوم شورا در ترک دسته جمعی و نیامدن به جلسات، به ویژه شیوه رفتاری رئیس اسبق این شورا که البته این روزها پشت میله های زندان دوران محکومیتش را می گذارند، می اندازد.
این روزها در شورای شهر سراسر حاشیه رشت، مثل همه دوران صدارت این شورا بر شهرداری به اصطلاح کلانشهر رشت، حاشیه ها بر اصل فائق آمده اند و حضرات مشغول حاشیه اند و این، رشت دردکشیده و البته عقب مانده است که چشم به راه است تا شاید دستی از آستینی به در آید و شاید کاری بکند.
انگار قرار است رفتارهای شورای سومی ها در این شورا نیز تکرار شود. البته امیدواریم عاقبت شورای چهارمی ها مثل شورای سومی ها نباشد؛ البته امیدواریم.

 

منبع: گیلان آنلاین


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *