عدم نظارت بر نحوه پذیرش آگهی و طراحی؛تبلیغات رشت ۰۵۴

اندازه این استندها انقدر بزرگ و بی تناسب با فضای کوچک خیابان های شهر رشت است که نتنها کمکی به زیباسازی شهر نمی کند بلکه همچون تافته ای جدابافته…

 

 

شمال ما: استندهای بسیار بزرگ و غول آسایی در سطح شهر رشت نصب شده که نتنها چهره شهر رشت را زشت کرده بلکه با تبلیغات محصولات خارجی تیشه به ریشه تولیدات داخلی می زند.

متاسفانه علی رغم توصیه های مکرر رهبر معظم انقلاب بر لزوم حمایت از محصولات داخلی، این روزها در شهر رشت شاهد تبلیغات محصولات خارجی آن هم در سطح و اندازه های بسیار نامتعارف هستیم و گویا هیچ نهادی بر نحوه پذیرش آگهی ها و تایید طرحی که قرار است در برابر دیدگان هزاران شهروند رشتی قرار گیرد، نظارت ندارد.

اندازه این استندها انقدر بزرگ و بی تناسب با فضای کوچک خیابان های شهر رشت است که نتنها کمکی به زیباسازی شهر نمی کند بلکه همچون تافته ای جدابافته، شهروندان رشتی را به مصرف محصولات خارجی که گاها چیزی بیشتر از نمونه های تولید داخل کشور ندارند، تشویق و ترغیب می کند.

چندی پیش نیز طرح یکی از استندهای نصب شده در شهر رشت باعث جنجال رسانه ای شده بود و بسیاری از رسانه های انقلابی استان تیتر زدند: خیابان‌های رشت فقط آنجلینا جولی و شکیرا را کم دارد! (اینجا بخوانید).

 

.

تبلیغات رشت ۰۵۶

.

تبلیغات رشت ۰۵۵

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *