مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:فیروز فاضلی ۰۷۲

شمال ما: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: از رسانه‌های گیلان می‌خواهم با کسانی که قصد سواستفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای این استان را دارند برخورد کنند.

به گزارش فارس، فیروز فاضلی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خبرنگاران به عنوان راوی سوم شخص بین مردم و مسئولان هستند و به راوی سوم شخص همان دانای کل می‌گویند.

وی با بیان اینکه راوی بین مردم و مسئولان باید استقلال داشته باشد، ادامه داد: خبرنگار نباید درگیر مسائل معیشتی خود و اگر بعضی از رفتارهایی که در رسانه‌ها اتفاق می‌افتاد به مباحث معیشتی آنها مربوط می‌شود به آنها حق می‌دهم.

این مسئول با اشاره به اینکه هر چیزی که از عدالت خارج شود در واقع ظلم است، تصریح کرد: باید توزیع عادلانه ثروت برای تمام رسانه‌ها انجام شود و در هیچ جای دنیا راجع به حریم خصوصی دیگران صحبت نمی‌کنند و حریم خصوصی افراد به کسی مربوط نیست.

وی ورود به حریم خصوصی افراد به لحاظ اخلاقی را صحیح ندانست و گفت: اکنون ۴۶ سایت رسمی در گیلان مشغول فعالیت هستند و به لحاظ شفاف‌سازی نخستین استانی بودیم که به صورت قانونی وارد عمل شدیم.

فاضلی اداره کل ارشاد را رابط بین خبرنگاران با وزارتخانه خواند و خاطرنشان کرد: رسانه‌های گیلان تاکنون به بهترین نحو عمل کرده‌اند و از رسانه‌های استان می‌خواهم با کسانی که قصد سواستفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای گیلان را دارند برخورد کنند.

وی افزود: رسانه‌های استان در برخورد با افراد سودجو نشان دهند که مناعت طبع آنها مصادره شدنی نیست و از آنها می‌خواهم رعایت حریم خصوصی افراد را بکنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه این استان در داشتن بسیاری از نخستین‌ها از جمله خانه تئاتر همواره پرافتخار بوده است، یادآور شد: قصد داریم این افتخارات برای آنها حفظ و بر تعدادشان افزوده شود.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *