شمال ما: کشف یک غول در اعماق جنگل های اندونزی درست زیر آبشار واقع شده در این جنگل از سوی کاربران به سوژه جنجالی تبدیل شده است.

 

به گزارش رکنا، افسانه پاگنده در اندونزی به واقعیت تبدیل شد چراکه فیلمی از راه رفتن این موجود زیر آبشاری واقع در جنگل های اندونزی گرفته شده است. زیر نور تابان خورشید موجود افسانه ای که برخی اعتقاد دارند در شمال امریکا زندگی می کند در اندونزی رویت می شود
 گفته شده پاگنده در شمال غربی اقیانوس آرام پنهان شده است، اما اینکه حالا چطور این فیلم در اندونزی ثبت شده جای بحث دیگری است.
پاگنده
تا کنون جعلی بودن این کلیپ مشخص نشده اما برخی از نظریه پردازان معتقدند مشاهده این موجود می تواند واقعیت داشته باشد. در این ویدئو نشان داده شده در این منطقه آرام زیر نور خورشید راه رفتن پاگنده در سمت چپ آبشار دیده می شود. این موجود برای چند ثانیه به نظر می رسد و سپس ناپدید می شود.
 پاگنده
به گزارش دیلی استار، برخی این ویدئو را واقعی دانسته اند اما برخی دیگر اذعان داشته اند در مورد آن شک و شبهه وجود دارد. برخی از کاربران نیز بر این باور هستند این ویدئو یکی از صدها کلیپ تقلبی است که در اینترنت منتشر می شود. بعلاوه تعدادی مدعی هستند این موجود می تواند خرس سیاه باشد اما در پاسخ این افراد گفته شده که خرس های سیاه در اندونزی یافت نمی شوند.

کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *