مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان:شهرصنعتی رشت ۰۳۴

شمال ما: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان از راه اندازی ۳۸ واحد غیرفعال صنعتی در استان و ایجاد اشتغال برای ۴۳۰ نفر خبر داد.

 

طهمورث لاهوتی اشکوری در گفت و گویی افزود: امسال علاوه بر احیای این واحدهای صنعتی ، در شهرکهای استان نیز ۵۲ واحد به بهره بهره داری رسیده است .
وی میزان سرمایه گذاری این واحدها را ۷۳۰ میلیارد ریال عنوان و به ایرنا گفت: با راه اندازی این ۵۲ واحد نیز برای ۶۱۴ نفر فرصت شغلی ایجاد شده است .
لاهوتی اشکوری با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای حمایت از صاحبان صنایع در استان تصریح کرد: بهره برداری از هشت واحد کارگاهی، برگزاری ۲۸ دوره آموزشی برای یکهزار و ۲۰۰ نفر، برگزاری پنج تور صنعتی داخل و خارج از استان برای ۱۲۵ نفر و برگزاری سه تور نمایشگاهی خارج از استان برای ۶۰ نفر از نمایندگان واحدهای صنعتی از اقدامات انجام شده این شرکت در سالجاری است.
وی میزبانی از سه تور صنعتی پذیرفته شده، ایجاد دفاتر کار مجازی اس. ام. ای و معرفی محصولات صنعتی در این سایت برای ۹۰ واحد صنعتی،همچنین برگزاری نمایشگاه توانمندی های صنعتی گیلان و شرکت ۸۰ واحد صنعتی کوچک در نمایشگاه و اجرای طرح کمک های فنی و اعتباری به میزان ۱۷ میلیارد و ۸۰ میلیون ریال برای ۱۳ طرح صنعتی را از دیگر اقدامات انجام شده این شرکت در سالجاری ذکر کرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با اشاره به اهمیت وجود تصفیه خانه ها در شهرک های صنعتی گیلان اظهار کرد: تاکنون هفت تصفیه خانه در شهرک های صنعتی استان به بهره برداری رسیده است .
وی اضافه کرد: پنج تصفیه خانه نیز درحال ساخت است که این تصفیه خانه ها در مناطق رودسر ۸۰ درصد، نقره ده ۷۰ ، کوچیچال ۴۵ ، سکام ۳۵ و نالکیاشر ۲۰ درصد، از پیشرفت فیزیکی برخوردار هستند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان بیان کرد: تصفیه خانه شهرک صنعتی سپیدرود در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد.
لاهوتی همچنین راه اندازی چهار آشیانه آتش نشانی در شهرهای لوشان ، لاهیجان، انزلی و شفت را در سالجاری یادآورشد و گفت: یک آشیانه آتش نشانی در صومعه سرا تکمیل و در مرحله افتتاح قرار دارد و یک آشیانه نیز در تالش در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد.
تعداد ۳۳ شهرک و نواحی صنعتی در گیلان در حال بهره برداری است.
۷۴۲ واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان به بهره برداری رسیده از این تعداد ۴۸۴ واحد صنعتی به تصفیه خانه متصل هستند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *