کتابت را جا بگذار؛مرتضی عاطفی ۰۲۶

شمال ما: شهردار منطقه ۲ رشت از راه اندازی گاری کتاب در رشت خبر داد و گفت: این طرح با هدف توسعه فرهنگ کتابخوانی در پیاده رو فرهنگی رشت اجرا می شود.

مرتضی عاطفی، شهردار منطقه ۲ رشت در گفتگو با شبستان با بیان اینکه شهر رشت پیشینه فرهنگی گران بهایی دارد اظهار کرد: در تلاشیم تا شهر رشت را به عنوان پایتخت کتاب ایران معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه رسیدن به این هدف نیازمند ایجاد زیرساخت های فرهنگی در شهر رشت است افزود: باید با ایجاد المان ها و زیرساخت های فرهنگی در پیاده رو فرهنگی رشت نهایت بهره را از این فضا در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ببریم.

عاطفی از راه اندازی گاری کتاب در پیاده رو فرهنگی رشت خبر داد و گفت: این طرح با هدف توسعه فرهنگ کتابخوانی از طریق تبادل کتاب در پیاده رو فرهنگی رشت اجرا می شود.

وی ادامه داد: در طرح« گاری کتاب» که با مشارکت اداره کل کتابخانه های عمومی تا یکماه آینده راه اندازی می شود کتاب به صورت امانت در اختیار مخاطبان و دوستداران کتاب قرار می گیرد.

شهردار منطقه ۲ رشت به طرح« کتابت را جا بگذار» اشاره کرد و افزود: این طرح، تبادل کتاب را با مشارکت مردم در پیاده رو فرهنگی رشت اجرا می کند.

وی با اشاره به تشکیل اتاق کتاب در این پیاده رو تاکید کرد: همه این طرح ها در راستای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و بهره برداری فرهنگی از پیاده رو فرهنگی رشت است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *