نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری:آیت‌الله رضا رمضانی ۰۱۶

شمال ما: نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس طرح خیانت‌بار و سازشکارانه اخیر آمریکا برای انحراف افکار عمومی از ادامه جنایت و تجاوز رژیم غاصب صهیونیستی به حریم سرزمین فلسطین را خنثی می‌کند.

 به گزارش فارس، آیت‌الله رضا رمضانی با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس، اظهار کرد: کارنامه سیاسی مردم فهیم و آگاه گیلان همواره مملو از عشق به نظام و رهبری بوده که در هر مقطع حساس از انقلاب بر صفحات زرین آن افزوده شده است.

وی ادامه داد: در این بین حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس از درخشندگی خاصی برخودار بوده به‌ویژه صفوف به‌هم فشرده روزه‌داران مؤمن گیلانی در جمعه پیش رو، اثبات این مدعاست.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در پایان پیام خود گفت: در راهپیمایی روز قدس یک بار دیگر با بیداری امت اسلامی طرح خیانت‌بار و سازشکارانه اخیر آمریکا و حکومت‌های مرتجع منطقه و خبرسازی گروه‌های تکفیری برای انحراف افکار عمومی از ادامه جنایت و تجاوز رژیم غاصب صهیونیستی به حریم و سرزمین‌های مردم مسلمان و سلب انگیزه مقاومت مردم فلسطین و مشروعیت‌بخشی به رژیم اشغالگر قدس خنثی و متجاوز در گرداب اضمحلال همچنان غوطه‌ور می‌ماند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *