استاندار گیلان:محمدعلی نجفی 015

شمال ما: استاندار گیلان به وضعیت تیم‌‌های فوتبال ملوان، داماش و سفیدرود اشاره کرد و گفت: راضی به سقوط تیم‌های گیلان نیستیم، اما کمک‌های ما کم است.

 

به گزارش فارس، محمدعلی نجفی ظهر امروز در مراسم افتتاح مجموعه تفریحی ورزشی «آبسار» در مجتمع مسکونی مسکن مهر این شهر اظهار کرد: امسال نخستین پروژه در حوزه ورزشی در گیلان افتتاح شده است.

وی به نامگذاری «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری در سال ۹۵ اشاره کرد و افزود: توفیق‌های حاصل شده در کشور مرهون رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است.

استاندار گیلان با بیان اینکه خروج از رکود و شکوفایی امید در بخش اقتصادی رویکرد دولت در سال ۹۵ است، تصریح کرد: امر مذکور با همکاری مجلس شورای اسلامی امکانپذیر است.

نجفی خواستار فراهم کردن زمینه حضور بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در گیلان شد و بیان کرد: تلاش می‌کنیم گام‌های موثری در راستای موضوع مذکور برداریم.

وی به وضعیت تیم‌‌های فوتبال ملوان، داماش و سفیدرود اشاره کرد و گفت: راضی به سقوط تیم‌ها نیستیم، اما کمک‌های ما کم است.

این مسئول متذکر شد: در مورد فوتبال گیلان برنامه داریم و توسط خیران و ورزش‌دوستان سهمی برای فوتبال استان ایجاد شده است.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه دست سرمایه‌گذارانی که دل مردم را شاد کرده و در ارتقای توسعه استان تلاش می‌کنند را می‌بوسیم، خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها موظف هستند از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حمایت کنند.

نجفی به برنامه‌ریزی برای تحقق رشد اقتصادی ۸ درصدی در برنامه ششم توسعه کشور اشاره کرد و یادآور شد: زمینه سودآوری برای سرمایه‌گذاران را باید فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه حضور بخش خصوصی در سال ۹۵ بیشتر فراهم شده است، اظهار کرد: جذب سرمایه‌گذاران خارجی از برنامه‌های ما در گیلان است.

استاندار گیلان با قدردانی از رسانه‌ها در همراهی با مسئولان در تمام ایام سال، افزود: سال گذشته در هفته دولت، دهه فجر و … خبرنگاران همراهی خوبی با دستگاه‌های مختلف داشتند.

نجفی به سرمایه‌گذاری هشت میلیارد تومانی برای احداث مجموعه تفریحی ورزشی «آبسار» اشاره کرد و گفت: ۸۰ درصد از هزینه‌های انجام شده، آورده سرمایه‌گذار مجموعه مذکور است.

مجموعه تفریحی ورزشی «آبسار» در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع و زیربنای ۲ هزار و ۶۰۰ متر مربع احداث شده و دارای استخر موج، استخر حرفه‌ای، استخر تفریحی، سونا، جکوزی و اسپای پیشرفته است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *