شمال ما: هکتور بلرین با ایشا گوپتا ستاره بالیوودی قرار شام گذاشت.

 

به گزارش سیمرغ، زندگی شخصی هکتور بلرین(Hector Bellerin) در هفته های اخیر افت و خیزهای چشمگیری داشته است. این بازیکن اسپانیایی که به تازگی با یک حرکت به بارسلونا(Barcelon) مرتبط شده، به آرسنال(Arsenal) کمک کرد تا روز شنبه در مقابل چلسی(Chelsea) به پیروزی برسد. علاوه بر این در روزهای گذشته با ایشا گوپتا بازیگر بالیوودی عکس گرفته است.

بلرین و بازیگر بالیوودی در یک رستوران گیاهخواران لندنی به نام وانیلا بلک(Vanilla Black) شام خوردند. آنها در حال شوخی و خنده با یکدیگر در حالی که به سمت مرسدس بنز مدافع آرسنال قدم می‌زدند، دیده شدند.

گوپتا(Esha Gupta) که ۳۰ سال سن دارد، بازیگری هندی است که بیشتر به خاطر بازی در نقش هایی در فیلم های ژانر وحشت مانند راز به شهرت رسیده است. گوپتا آن طور که خودش می گوید از هواداران آرسنال است و ارسال عکس هایی از تیم لندنی، تأییدی بر این ادعا است.

هنوز مشخص نیست که چرا گوپتا در لندن مستقر شده است اما او آخر هفته به استادیوم امارات رفت تا بلرین را ببیند، همان بازی که با عملکرد مطلوب بلرین و هم تیمی هایش با برد رقیب لندنی آرسنال یعنی چلسی به پایان رسید.

گوپتا پس از پایان بازی با عروسک نماد مسابقه عکس گرفت و آن را در توئیتر به اشتراک گذاشت. با تمام این اوصاف هنوز نمی توان با اطمینان گفت که بلرین و گوپتا یک زوج هستند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *