از سوی آیت‌الله جنتی؛مجتبی اشجری ۰۷۴

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به عنوان مدیر نمونه سال ۱۳۹۴ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزیده و تقدیر شد…

شمال ما: آیت‌الله جنتی در همایش تجلیل از روسای نمونه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: تنها مسأله شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مسأله بزرگداشت مراسم و مناسبت‌ها نیست، بلکه مسأله اسلام، انقلاب، نظام و ولایت‌فقیه است که بایستی با قدرت و قوت پیگیری شود.

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این همایش که به مناسبت سی و پنجمین سالگرد تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سالن اجتماعات دفتر مرکزی این شورا در تهران برگزار شده بود، گفت: شما کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در هر صورت و به طور جد بایستی در صحنه حضور آگاهانه، فعال و اثرگذار داشته باشید و در این راه با بصیرت‌افزایی، مردم و جامعه را به وظیفه خود آشنا کنید تا مردم، خادم را از خائن تشخیص دهند.

آیت‌الله احمد جنتی با تجلیل از مدیران و کارکنان موفق و نمونه کشوری این شورا بیان داشت: شناسایی، جذب، آموزش و تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص از ضروریات اصلی امروز کشور ماست، بایستی مسئولان و مدیران ارشد کشور با شناسایی و جذب و به‌کارگیری نیروی انسانی متعهد و توانمند به بازسازی و پیشرفت کشور و نظام کمک کنند.
در پایان این همایش، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به عنوان مدیر نمونه سال ۱۳۹۴ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور برگزیده شد و از سوی حضرت آیت الله جنتی، نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تقدیر گردید. در لوح تقدیر آیت الله جنتی خطاب به حجت الاسلام والمسلمین اشجری آمده است:

 

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای مجتبی اشجری

رئیس محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان

سلام علیکم

بدین وسیله از زحمات و تلاش‌های خالصانه و اثرگذار جناب‌عالی که موجب انتخابتان به عنوان “مدیر نمونه سال ۱۳۹۴ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی” گردیده است، تشکر و قدردانی می‌نمایم، امید است با استعانت از درگاه الهی در راه اعتلای اهداف عالی انقلاب اسلامی و رسالت‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

با آرزوی سلامتی و طول عمر مقام معظم رهبری «مدظله‌ العالی»

احمد جنتی

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

 

همچنین در این مراسم محمد حسین منسومی از کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان نیز به عنوان کارمند نمونه کشور انتخاب و تقدیر شد.

.

 

IMG_0454

.

 

IMG_0465

.

 

IMG_0419

.

مجتبی اشجری ۵۸

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *