مسئول روابط عمومي هيات فوتبال استان گيلان:فوتبال ساحلی ۹۱

شمال ما: رئیس سازمان جهانی فوتبال ساحلی به گیلان سفر می کند تا از امکانات این استان بازدید کند.

 

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز پنجشنبه گفت : جان کاسکو رئیس سازمان جهانی فوتبال ساحلی روز جمعه ۲۷ فروردین ماه به گیلان می آید تا از امکانات و زمین ساحلی منطقه آزاد انزلی بازدید کند.
علیرضا وهابی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بر این اساس ، جان کاسکو امروز پنجشنبه وارد تهران می شود تا پس از دیدار و گفت و گو با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ، از آکادمی ملی فوتبال نیز بازدید کند.
وی اظهار کرد : همچنین رئیس سازمان جهانی فوتبال ساحلی روز جمعه ۲۷ فروردین ماه به استان گیلان می آید تا ضمن گفت و گو با قربانعلی الماسخاله رئیس هیات فوتبال استان گیلان ، از امکانات و زمین ساحلی در حال احداث منطقه آزاد انزلی بازدید کند .
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان خاطرنشان کرد : زمین در حال احداث فوتبال ساحلی منطقه آزاد انزلی به منظور میزبانی از مسابقات بین المللی و با استانداردهای جهانی ساخته خواهد شد .
وی در ادامه بیان کرد : خوشبختانه استان گیلان در رشته فوتبال ساحلی یکی از قطب های برتر در کشور محسوب می شود و بازیکنان این تیم همواره حضور چشمگیر و تاثیرگذاری در تیم ملی دارند و همچنین سه تیم از این استان در رقابت های لیگ برتر کشور حضور دارند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *