شمال ما: نوش آبادی گفت: این دو بازیگر زن ایرانی از شهرت چندانی برخوردار نیستند البته باید بگویم اقدام آن‌ها ناپسند، نسنجیده و غیر قابل قبول است.متاسفانه رفتاری انجام داده‌اند که در درجه اول اعتبار خود را از دست داده‌اند و در درجه دوم نقص کننده تعهدات و قوانینی بوده است.

 

محمد حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت ارشاد در گفت‌و‌گو با خبرگزاری میزان درمورد اقدام اخیر دو بازیگر زن ایرانی در کشف حجاب گفت: این دو بازیگر زن ایرانی از شهرت چندانی برخوردار نیستند البته باید بگویم اقدام آن‌ها ناپسند، نسنجیده و غیر قابل قبول است. متاسفانه رفتاری انجام داده‌اند که در درجه اول اعتبار خود را از دست داده‌اند و در درجه دوم نقص کننده تعهدات و قوانینی بود که آن‌ها نیز از این قوانین مطلع بوده اند، این رفتارها تخلف محسوب و باعث ممنونعیت آن ها از کار می‌شود.

وی افزود: این نکته را هم باید بگویم که اگر مدیریت شبکه های اجتماعی آن ها که تصاویر بی حجابشان در آنجا انعکاس پیدا کرده بر عهده خودشان نیست و برعهده افراد دیگری است، باید توضیح بدهند.اما در صورتیکه متوجه شویم این کارشان با رضایت آنها صورت گرفته برخورد قانونی و لازم را انجام می‌دهیم.این کار قابل پیگیری است و باعث می‌شود فعالیت‌های آن‌ها با محدودیت و ممنوعیت مواجه شود.

سخنگوی وزارت ارشاد ادامه داد: صدف طاهریان گفته می‌شود از ایران خارج و جذب شبکه‌های ماهواره‌ای شده است البته باید بگویم که من اطلاعات چندانی در این خصوص ندارم و این موضوع را تنها فقط شنیده‌ام.

نوش آبادی تصریح کرد: کار این بازیگر باعث می شود که هیچ بازگشتی نداشته باشد زیرا خود او می داند که رفتارش زننده است و چه عواقبی دارد.

سخگوی وزارت ارشاد عنوان کرد: درمورد چکامه چمن ماه دیگر بازیگر زن ایرانی که اقدام به کشف حجاب کرده است باید بگویم که وی در داخل کشور است و جای شگفتی دارد که چنین اقدامی را انجام داده و علی رقم مقرراتی که وجود دارد اینگونه عمل کرده است.

وی مطرح کرد: اقدام اخیر این دو بازیگر ایرانی درکشف حجاب نشان دهنده کمبود شخصیت خلاء عاطفی و وابستگی آن ها به نگاه دیگران است و در مجموع باید بگویم که اقدامشان مقبول، مشروع و غیر قابل دفاع است.
نوش آبادی ادامه داد: امیدوارم کار آن ها عمدی نباشد زیرا اگر تعمدی در کارباشد باید پاسخگو و منتظر برخورد باشند.
دو بازیگر زن ایرانی در خصوص انعکاس تصویر بی حجابشان در شبکه های اجتماعی باید توضیح دهند / در غیر این صورت با آنها برخورد می‌کنیم

سخگوی وزارت ارشاد تصریح کرد: رفتارهایی که برخی از بازیگران انجام می دهند باعث به مشکل خوردن فعالیت های آنان می شود و در مجموع باید بگویم این اقدامات زیبنده جامعه هنری و افرادی که در کشور فعالیت میکنند نیست زیرا به موقعیت آن ها ضربه میزند.

وی خاطرنشان کرد: جای تعجب و شگفتی است چگونه فردی تصویر شخصی خود را که از نظر شرعی حرام است در شبکه های اجتماعی منعکس و در اختیار دیگران قرار می دهد، در پایان می خواهم بگویم این رفتارها نشان دهنده عقده های پنهان شده آن هاست.

کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *