موهبت نوبختی؛کیوان محمدی ۰۱۱

شمال ما: کیوان محمدی طی حکمی از سوی محمدباقر نوبخت ، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان شد.

صبح امروز کیوان محمدی، مشاور عالی استاندار گیلان با حضور در دفتر محمدباقر نوبخت، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایران حکم خود را از وی دریافت کرد. شنیده ها حکایت از مراسم معارفه وی در اوایل هفته آتی دارد.

گفتنی است کیوان محمدی رییس حزب اعتدال و توسعه گیلان است. حزبی که نوبخت عنوان دبیرکلی اش را دارد. او با آنکه دانشجوی دکترای رشته مردم شناسی است ، عضو هیات علمی دانشگاه گیلان است. نام کیوان محمدی پیش از این به عنوان کاندیدای احراز پست استانداری گیلان و بعد از آن معاونت سیاسی – امنیتی استانداری مطرح شده بود اما اکنون بعد از گذشت دو سال از عمر دولت روحانی ، وی توانست به عنوان رییس یکی از مهم ترین سازمان های دولتی انتخاب شود.

انتصاب کیوان محمدی به عنوان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان واکنش های متعددی را برانگیخته است. گروهی انتصاب این چهره دانشگاهی را به فال نیک گرفته اند و گروهی هم به عدم تناسب مدرک تحصیلی او (جامعه شناسی) به سازمان مدیریت و برنامه ریزی انتقاد دارند و دلیل انتصاب او را نزدیکی به محمدباقر نوبخت می دانند.

لازم به ذکر است سازمان مدیریت و برنامه ریزی توسط محمود احمدی نژاد منحل شده بود و دولت روحانی بعد از گذشت دو سال از فعالیتش به تازگی این سازمان را احیا کرده است. از این رو کیوان محمدی اولین رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان بعد از گذشت ۱۰ سال است. در عین حال او اولین فردی است که به عنوان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یک استان انتخاب می شود.

منبع: گیلان فردا


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *