مدیرکل ورزش و جوانان گیلان:مسعود رهنما ۰۲۷

به سمتی حرکت خواهیم کرد که از قهرمانان ورزشی تحصیلکرده و با تجربه در رأس هیات های ورزشی استفاده شود، نه افرادی که بیش از ۲ سال است که درهیات خود حضور ندارند…

 

شمال ما: مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: امیدوارم بتوانیم در جهتی حرکت کنیم که از ظرفیت قهرمانان ورزشی استفاده کرده و دست سیاسیون را از حوزه ورزش کوتاه کنیم.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، مسعود رهنما، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در سمینار هم اندیشی توسعه ورزش مدارس که امروز در سالن همایش نامجو مجتمع ورزشی یادگار امام برگزار شد، با بیان اینکه جامعه امروزی آمادگی خوبی برای کشف استعدادها و بهبود وضعیت اجرایی دارد، گفت:حوزه اجرایی باید در فعالیت های عملیاتی بهترین هماهنگی داشته باشد.

وی با بیان اینکه دانشکده تربیت بدنی گیلان جزء اولین و بهترین دانشکده های کشور در حوزه ورزش است،افزود: استان گیلان از ظرفیت خوبی در زمینه استعداد و نیروی انسانی متخصص برخوردار است؛لذا باید با کمک ایده های خلاق مربیان ورزش مدارس و مسئولین اجرایی ورزش استان شاهد پیشرفت های خوبی باشیم.

رهنما با بیان اینکه باید بتوانیم با همدلی و همیاری مطالبات موجود در حوزه ورزش را به مصوبات اجرایی تبدیل کنیم، تصریح کرد: توجه به ورزش مدارس توسعه ورزش پرورشی، همگانی و قهرمانی به همراه دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه ورزش فقط ورزش قهرمانی نیست، تاکید کرد: ورزش قهرمانی یکی از شاخصه های مهم در حوزه ورزش است که سایر بخش ها در آن نمود و تبلور می یابد.

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم فرهنگ ورزش عمومی را در جامعه نهادینه کنیم باید برنامه های کلان و راهبردی در مدارس پررنگ تر شود، یادآور شد:امیدوارم بتوانیم در جهتی حرکت کنیم که از ظرفیت قهرمانان ورزشی استفاده کرده و دست سیاسیون را از حوزه ورزش کوتاه کنیم.

رهنما ضمن تشکر و قدردانی از روسای هیات های ورزشی قهرمان که توانستند مدال های تاریخ سازی برای گیلان کسب کنند، متذکر شد: به سمتی حرکت خواهیم کرد که از قهرمانان ورزشی تحصیلکرده و با تجربه در رأس هیات های ورزشی استفاده شود، نه افرادی که بیش از ۲ سال است که درهیات خود حضور ندارند.

عکس: ایسنا؛ روح الله خانزاده


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *