شمال ما: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان، با دستگیری شرور ۲۶ ساله در شهرستان رشت ، به اقدامات مجرمانه او پایان دادند.

 

به گزارش عصر چهارشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان، رئیس پلیس امنیت عمومی گیلان گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر شرارت های مکرر فردی ۲۶ ساله اهل و ساکن رشت که به اخلال در نظم عمومی ، ایراد ضرب و جرح عمدی با سلاح سرد (قمه) و قدرت نمایی در انظار عمومی اقدام می کرد٬ دستگیری او در دستور کار این پلیس قرار گرفت.
سرهنگ سید رسول صمدی با بیان اینکه با تحقیقات نامحسوس مشخص شد که فرد خاطی در یکی از محلات شهرستان رشت مخفی شده ، افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با هماهنگی مقام قضایی، این شرور متواری را در یک عملیات غافلگیرانه داخل منزل پدریش دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.
وی با بیان اینکه هماهنگی لازم با مقام قضایی در خصوص برخورد با اراذل و اوباش صورت گرفته، تاکید کرد: پلیس با کسانی که درصدد باج خواهی، ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم، عربده کشی، چاقو کشی و برهم زدن نظم ، امنیت و آسایش مردم و همچنین ایجاد رعب و وحشت هستند، برخورد جدی و قاطع می کند.

* دستگیری سارق حرفه ای با پنج فقره سرقت در آستانه اشرفیه
سارق و کیف قاپ حرفه ای با پنج فقره سرقت توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان آستانه اشرفیه دستگیر شد.
بر اساس گزارش دیگری از واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان، فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از ساختمان های در حال احداث اداره جهاد کشاورزی این شهرستان، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
سرهنگ منوچهر محبوبی افزود: ماموران پلیس آگاهی با بررسی آثار و شواهد به جامانده از صحنه های سرقت، موفق به کشف سرنخی از یک سارق سابقه دار ۲۷ ساله شده و او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
وی بیان داشت: متهم در تحقیقات تکمیلی به دو فقره کیف قاپی، سه فقره سرقت دوربین مدار بسته و سرقت متعدد در و پنجره های ساختمان در حال احداث جهاد کشاورزی این شهرستان اعتراف کرد و پرونده او برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی تحویل شد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *