رهبر معظم انقلاب اسلامی:رهبر 036

این‌که در سال ۸۸ ما در مقابل اصرار کسانی برای باطل‌کردن انتخابات ایستادیم برای این است که از حق‌الناس و رأی مردم دفاع کردیم…

 

شمال ما: رهبر انقلاب با اشاره به اهمیت انتخابات گفتند: متأسفانه یکی از عادت‌های بدی که بعضی در داخل دارند این است که در سلامت انتخابات تشکیک کنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح روز چهارشنبه در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم افزودند: این‌که در سال ۸۸ ما در مقابل اصرار کسانی برای باطل‌کردن انتخابات ایستادیم برای این است که از حق‌الناس و رأی مردم دفاع کردیم.

ایشان با بیان این‌که «شورای نگهبان چشم بینای مردم و نظام در انتخابات است» تاکید کردند: بخشی از همان حق‌الناس نظارت استصوابی شورای نگهبان است‌.

رهبر انقلاب با تأکید بر اقتصاد قوی و مقاوم، علم پیشرفته و روحیه‌ انقلابی‌گری به‌عنوان سه راه قوی‌شدن ملت ایران در برابر دشمن تاکید کردند: مسئولین کشور جوان‌های انقلابی را گرامی بدارند.

ایشان اظهار کردند: برخی گویندگان و نویسندگان این‌قدر جوان‌های حزب‌اللهی و انقلابی را نکوبند به اسم افراطی؛ همین روحیه است که به داد کشور می‌رسد.‌

رهبر انقلاب اسلامی یادآور شدند: بعد از مذاکرات هسته‌ای، در رژیم صهیونیستی گفتند تا ۲۵ سال از دغدغه‌ی ایران آسوده‌ایم؛ به شما می‌گویم؛ اولاً شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید و ان‌شاءالله تا ۲۵ سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت. ثانیاً در این مدت هم روحیه‌ مبارز و حماسی و جهادی، یک لحظه صهیونیست‌ها را راحت نخواهد گذاشت‌.

ایشان در بخش دیگری از بیانات‌شان خاطرنشان کردند: آمریکا دشمنی خود را پنهان نمی‌کند؛ یکی لبخند می‌زند، یکی مصوبه علیه ایران تهیه می‌کند.

ایشان هم‌چنین در بیانات‌شان یادآور شدند: دنبال چیزی به نام مذاکره با ایرانند؛ مذاکره وسیله‌ای است برای نفوذ و تحمیل خواست‌ها؛ ما فقط در قضیه‌ی هسته‌ای با مذاکره با آمریکا به دلایل مشخص موافقت کردیم و بحمدالله مذاکره‌کنندگان ما هم خوب ظاهر شدند.

رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: در عرصه‌های دیگر اجازه‌ مذاکره با آمریکا ندادیم و با آن‌ها مذاکره نمی‌کنیم‌.

ایشان در بخشی از بیانات‌شان با یادآوری این‌که «امام بزرگوار فرمود: آمریکا شیطان بزرگ است» خاطرنشان کردند: بعضی اصرار دارند این شیطان بزرگ را به شکل فرشته وانمود کنند. ملت ایران این شیطان را بیرون کرد؛ نباید بگذاریم از در بیرونش کردیم از پنجره برگردد و نفوذ پیدا کند.‌

 

منبع: ایسنا


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *