سرمربی سپیدرود رشت:علی نظرمحمدی ۰۲۳

شمال ما: سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: در دیدار برابر ملوان بندرانزلی منطقی بازی می کنیم و تحت تاثیر حواشی قرار نمی گیریم.

 

علی نظرمحمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : البته در این دیدار سعی می کنیم که همان نگاهی که به سایر مسابقات را داریم به این دیدار نیز داشته باشیم اما در هر صورت این دربی گیلان است و برای طرفداران دو تیم از جایگاه ویژه ای برخوردار است .
وی اظهار کرد : این مسابقه حساسیت های خودش را دارد و نتیجه بازی نیز برای هواداران دو تیم بسیار مهم است اما هواداران باید سعی کنند که فقط تیم خودشان را تشویق کنند و همچنین به تیم حریف هم احترام بگذارند.
وی ادامه داد : ملوان بندرانزلی تیم بزرگی است که ریشه دار و دارای طرفداران زیادی است و در نقطه مقابل نیز تیم فوتبال سپیدرود رشت دیگر یک تیم لیگ دسته دومی نیست و در لیگ دسته اول نتایج خوبی کسب کرده و در دیدار برابر ملوان نیز می خواهیم نشان دهیم که حرف های زیادی برای گفتن در لیگ دسته اول داریم .
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت بیان کرد : امیدواریم که در این دیدار علاوه براینکه دو تیم سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی یک بازی زیبا و تماشاگرپسندی را از خود به نمایش بگذارند ، تماشاگران نیز فرهنگ غنی مردم گیلان را در ورزشگاه نشان دهند .
تیمهای فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی در هفته چهارم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، عصر جمعه هفته جاری پنجم مرداد ماه در ورزشگاه تختی بندرنزلی در دربی گیلان رو در روی هم قرار می گیرند .
تا پایان هفته سوم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور که با حضور ۱۸ تیم برگزار می شود ، تیم فوتبال سپیدرود رشت با کسب هفت امتیاز در مکان سوم و تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب پنج امتیاز در مکان هفتم جدول رده بندی قرار دارند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *