شمال ما: مدافع تراکتورسازی پس از اخراجش در بازی با استقلال حرکت ناشایست و غیر حرفه‌ای انجام داد که آن هم می‌توانست یک کارت قرمز داشته باشد.

 

به گزارش “ورزش سه”، در دیدار پر برخورد و پر حاشیه روز سه شنبه تراکتورسازی و استقلال تهران در نیمه نهایی جام حذفی شجاع خلیل‌زاده نقش اول ایجاد حواشی را داشت.

سه دقیقه پس از گل اول استقلال توپی که روی هوا بود را امید ابراهیمی زد اما خلیل‌زاده زیر او را خالی کرد تا هافبک آبی‌ها محکم روی زمین بیفتد. همین اتفاق آغاز جدی حواشی در بازی دیروز تبریز بود. استقلالی‌ها که از کار خلیل‌زاده شاکی شده بودند به طرف او رفتند و درگیر لفظی و فیزیکی در میانه زمین اتفاق افتاد که نتیجه‌اش یک کارت زرد برای مدافع تراکتورسازی بود.

در چهارمین دقیقه وقت‌های تلف شده نیز و در حالی که واپسین ثانیه‌های مسابقه سپری می‌شد خلیل‌زاده تکل بدی در سمت راست زمین روی پای جابر انصاری رفت تا علاوه بر اینکه یک اخطار دیگر بگیرد و اخراج شود مجددا با واکنش بازیکنان استقلال مواجه شود. خلیل‌زاده که به دلیل شکست تراکتورسازی و کارت قرمزش عصبانی بود به طرف انصاری نقش بر زمین شده رفت و با پا به کمر او زد که این کار غیر حرفه‌ای این بازیکن موجب شد دوباره درگیری در دیدار تراکتورسازی و استقلال شکل بگیرد.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *