فراخوان طراحی پوستر جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان؛بلورچیان 016

شمال ما: طی حکمی از سوی شهردار لاهیجان شاهین جهانگیر بلورچیان به عنوان دبیر اجرایی جشنواره تئاتر شهروندی لاهیجان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان،شاهین جهانگیر بلورچیان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان به عنوان دبیر اجرایی و عضو دبیرخانه ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان منصوب شد.

ششمین جشنواره تئاتر خیابانی “شهروند” لاهیجان با همکاری شهرداری، شورای اسلامی شهر لاهیجان با مشارکت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت­ فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با نگاهی هنرمندانه به شعار سال جاری «دولت وملت، همدلی و هم زبانی» و با «چشم انداز روشن برای جامعه­ ای پاک،شهری آرام، امن و بانشاط با مشارکت شهروندان شایسته، هنرمندان ارزنده و نهادها و سازمانهای شهر لاهیجان» از ۱۲ تا۱۴ شهریور ۱۳۹۴در نقاط مختلف سطح شهر لاهیجان برگزار خواهد شد.

 

 

فراخوان طراحی پوستر جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان

فراخوان طراحی پوستر ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان منتشر شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان؛شاهین جهانگیر بلورچیان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان گفت:ستاد برگزاری ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان به منظور بهره مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرحهای نوین از هنرمندان طراح و گرافیست برای طراحی پوستر ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان دعوت می نماید.

جهانگیری افزود:هنرمندان عرصه گرافیک سراسر کشور می توانند پوستر طراحی شده خود را با توجه و تأکید بر هنر نمایش خیابانی و اهداف این جشنواره و لحاظ نمودن ویژگی های شهر لاهیجان به عنوان شهرستان نمونه گردشگری(طبیعی- تاریخی) ایران جهت ارزیابی به دبیرخانه دائمی جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان ارسال نمایند.

– هر شرکت کننده می تواند حداکثر سه اثر به دبیرخانه ارسال نماید.

– پوسترهادر اندازه ۷۰*۵۰ طراحی شوند.

– تکنیک و شیوه ی اجرای آثار آزاد است.

– لحاظ نمودن توجه به هنر نمایش خیابانی و اهداف جشنواره و همچنین   ویژگی های شهر لاهیجان به عنوان شهرستان نمونه گردشگری(طبیعی- تاریخی ) ایران تأکید می شود.

– آثار باید به صورت فایل( TIFF 300 Dpi , CMYK)بر روی لوح فشرده همراه با یک نسخه پرینت A4 رنگی و تکمیل تقاضانامه شرکت در مسابقه به دبیرخانه دائمی جشنواره ارسال شود.

– درج نام و مشخصات شرکت کنندگان بر روی لوح فشرده الزامی است.

وی در ادامه افزود:پوستر برگزیده ضمن دریافت جایزه ویژه نقدی به عنوان پوستر ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان استفاده و چاپ خواهد شد.

دبیرخانه جشنواره حق استفاده از اثر منتخب را برای چاپ کتاب، برگزاری نمایشگاه و استفاده در اقلام تبلیغاتی با ذکر نام صاحب اثر ،برای خود محفوظ می داند.

نشانی پستی ارسال مدارک:

لاهیجان:خیابان امام خمینی(ره) – روبروی بیمارستان ۲۲ آبان – اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی – انجمن هنرهای نمایشی

تلفن: ۴۲۳۳۵۲۸۳–۰۱۳و۴۲۳۳۲۱۰۳–۰۱۳نمابر:۴۲۳۳۳۵۳۵-۰۱۳
نشانی دبیرخانه دائمی جشنواره تأتر شهروند لاهیجان:

لاهیجان:خیابان امام خمینی(ره)- پارک بعثت- جنب سالن اجتماعات شهرداری – دبیرخانه دائمی جشنواره تئاتر خیابانی شهروند

– آخرین مهلت دریافت آثار ۲۶ مرداد ماه ۱۳۹۴ می باشد.

فرم شرکت در مسابقه طراحی پوستر ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان-
۱۳۹۴

نام و نام خانوادگی:
تحصیلات(باذکر رشته و گرایش):
استان:
شهر:
نشانی:
شماره تلفن ثابت:
شماره تلفن همراه:
نشانی الکترونیکی:
توضیحات پوستر:
تاریخ: امضاء:

 

 

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *