تبلیغات انتخاباتی زخمی بر پیکر مبلمان شهری؛تبلیغات انتخاباتی ۰۱۹

برخی از طرفداران کاندیداها با دیوارنویسی، نصب تراکت، پوستر، عکس تبلیغاتی و… فضای شهر را نامناسب جلوه داده و زخمی بر پیکرمبلمان شهری هستند که تا مدت‌ها در سیمای شهر باقی می‌ماند.

شمال ما: همزمان با آغاز تبلیغات نامزدهای دو انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی کلیه مناطق این شهرستان زیر پوشش تبلیغات گسترده قرار خواهد گرفت.

تلاش‌های کاندیداها در مدت یک هفته تبلیغات جهت کسب آراء مردم به اوج خود می‌رسد اما در این میان مردم هم دغدغه‌هایی دارند که نیاز است، کاندیداها و طرفداران آنها به این مسائل توجه داشته باشند.

برخی از طرفداران کاندیداها با دیوارنویسی و نصب تراکت، پوستر وعکس تبلیغاتی و … فضای شهر را نامناسب جلوه می‌دهند که تا مدت‌ها اثرات آن بر روی شهر باقی می‌ماند.

.

.

اهمیت دادن نامزدهای انتخاباتی به حفظ پاکیزگی فضای شهری و اجرای تبلیغات براساس اصول شهری و حفظ حقوق شهروندان بسیار ضروری است و با توجه به اینکه کاندیداها برای قانون گذاری راهی مجلس خواهند شد انتظار می‌رود از هم اکنون نسبت به قوانین شهری و حق الناس پایبند باشند.

نامزدهای انتخاباتی به حقوق شهروندی احترام بگذارند

حسن رضایی، یکی از شهروندان در راستای تبلیغات انتخاباتی کاندیداها اظهار کرد: نامزدهای انتخاباتی باید در درجه اول به حقوق شهروندی احترام بگذارند و از  مخدوش کردن سطح شهر پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه دیوار نویسی منازل توسط برخی از طرفداران کاندیداها «حق‌الناس» است، افزود:  کاندیداهای انتخاباتی قانون را ملاک قرار دهند و از راه اندازی کاروان‌های تبلیغاتی و پخش تراکت و پوستر در سطح شهر خودداری کنند.

این شهروند با بیان اینکه برخی از کاندیداها از پرچم و نماد الله، آیات قرآنی و احادیث در پوسترها و کارت‌های تبلیغاتی خود استفاده کرده‌اند، گفت: در ایام گذشته وقتی زمان تبلیغات می‌شد، طرفداران این عکس‌ها و پوسترها را از ماشین به سمت خیابان‌ها پرتاپ می‌کردند که خوبیت ندارد آیات قرآنی زیر پای مردم بماند.

حسین طاووسی شهروندی دیگر با بیان اینکه آثارتبلیغات کاندیداها از دوره قبل تاکنون بر روی دیوار منزل وی مشهود است، تصریح کرد: مسئولان شهرستان باید از بداخلاقی‌های اینگونه کاندیداها جلوگیری کنند تا حقوق شهروندان حفظ شود.

.

.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه نحوه تبلیغات محیطی در دوره قبل از سوی برخی کاندیداها رعایت نشده بود و سبب خسارات زیادی هم به مبلمان شهری و هم به شهروندان شد.

 

منبع: شبستان


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *