توسط مدیران باشگاه؛داماش21

شمال ما: باشگاه داماش گیلان پس از کش و قوس‌های فراوان توسط مدیران باشگاه ظهر امروز به مسئولان گیلانی واگذار شد.

به گزارش تسنیم، باشگاه داماش گیلان پس از کش و قوس‌های فراوان دو هفته پس از آنکه بازی‌های لیگ دسته اول به اتمام رسید و با سقوط این تیم همراه شد توسط مدیران باشگاه ظهر امروز به مسئولان گیلانی واگذار شد.

مسئولان داماش پس از سقوط، در نامه‌ای از مسئولان شهرداری رشت و شورای محترم خواستند که به‌دلیل شور و اشتیاق وافر مردم رشت به این تیم پرهوادار، داماش را زیر چتر آن نهاد گرفته و مالکیت داماش گیلان را بر عهده بگیرند.

هنوز چند روز از ارسال این نامه نگذشته بود که در نامه‌ای دیگر مسئولان داماش گیلان تیم را رسماً به مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان، مسعود رهنما واگذار کردند.

بهروز محمودی، قائم مقام داماش گیلان با تأیید این خبر اظهار داشت: امیدواریم با واگذاری باشگاه داماش گیلان به مسئولان گیلانی و مدیرکل اداره ورزش و جوانان، فصلی نو در تاریخ این باشگاه پرهوادار رقم بخورد.

باشگاه داماش گیلان در پایان رقابت‌های لیگ دسته اول با ۳۷ امتیاز در مکان نوزدهم جدول بیست تیمی قرار گرفته و به لیگ دسته دوم سقوط کرد.

این تیم باید در لیگ فرسایشی دسته دوم که با حضور ۳۶ تیم برگزار می‌شود به رقابت پرداخته تا بتواند دوباره به سطح اول فوتبال ایران بازگردد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *