شمال ما: ذنون السبعاوی از افسران ارتش عراق گفت: گروهک داعش این ۲۵ نفر را به اتهام خیانت و همکاری با نیروهای عراقی سوزانده است.

 

یک منبع نظامی در شهر موصل عراق روز سه شنبه گفت که گروهک تروریستی داعش ۲۵ نفر را به اتهام خیانت و همکاری با نیروهای امنیتی و نظامی دولتی عراق در شمال شهر موصل مرکز استان نینوا، به روش سوزاندن، اعدام کرده است.

به گزارش خبرگزاری آلمان از موصل، ذنون السبعاوی از افسران ارتش عراق گفت: گروهک داعش این ۲۵ نفر را به اتهام خیانت و همکاری با نیروهای عراقی سوزانده است.

داعش 25 نفر را در موصل عراق زنده سوزاند+تصاویر

وی افزود : اعدام در نزدیکی ساحل رود دجله و در داخل جنگل های موصل اجرا شد و تروریست های داعش ده ها شهروند موصل را وادار به تماشای عملیات اعدام کردند.

گروهک داعش یک کلیپ ویدئویی در اینترنت منتشر کرد که در آن ده شهروند عراقی به اتهام خیانت در روستای «الساده» در شمال موصل، گردن زده شدند.

داعش 25 نفر را در موصل عراق زنده سوزاند+تصاویر

گروهک تروریستی داعش که به دنبال حملات روسیه به مواضع آن در خاک سوریه، ضربات شدیدی متحمل شده است، در روزهای اخیر با آشفتگی و فرار نیروهایش روبه رو شده که همین امر به گفته کارشناسان عامل شدت گرفتن خشونت توسط این گروه بوده است.

گروه تروریستی داعش در تهاجم برق آسای اوایل سال گذشته، بخش هایی از شمال عراق از جمله شهر موصل را اشغال و به پایگاه اصلی خود در این کشور تبدیل کرد.

منبع: ایرنا


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *