شمال ما: گروه تروریستی داعش روز گذشته (پنجشنبه) با انتشار یک پیام ویدئویی تهدید کرد که با بمب‌گذاری در کاخ سفید، این مکان را منفجر کرده و حملات بیشتری را در پاریس انجام خواهد داد.

 

به گزارش جام نیوز، گروه تروریستی داعش روز گذشته (پنجشنبه) با انتشار یک پیام ویدئویی تهدید کرد که با بمب‌گذاری در کاخ سفید، این مکان را منفجر کرده و حملات بیشتری را در پاریس انجام خواهد داد.

این ویدئوی شش دقیقه‌ای که “پاریس پیش از رم” نام گذاری شده است، یک تکفیری داعشی را نشان می‌دهد که به حمله به آثار تاریخی فرانسه تهدید کرده و وعده داد که کاخ سفید را از بین خواهند برد.

این تروریست در این ویدئو می‌گوید «ما با شما (فرانسه) شروع کردیم و با آنچه که کاخ سفید گفته می‌شود تمام خواهیم کرد. ما آن را منفجر می‌کنیم درست مانند بت‌هایی که در این سرزمین (عراق) منفجر کردیم.»

یک تروریست تکفیری دیگر در این ویدئو مدعی می‌شود که  باراک اوباما و فرانسوا اولاند، روسای جمهور فرانسه و آمریکا را با کمربندهای انتحاری و خودروهای بمب گذاری شده خواهند سوزاند و هرجا بروند تعقیبشان خواهند کرد.

این کلیپ ویدئویی تنها یک روز بعد از نسخه قبلی تهدیدات اینترنتی داعش منتشر شد. این گروه تروریستی در ویدئویی که روز چهارشنبه منتشر کرده بود نیویورک را به حملات تروریستی تهدید کرده بود.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *