شمال ما: خودپرداز یکی از شعبه های بانک دولتی در شهرستان آمل روز پنجشنبه به برخی افرادی که برای خدمات بانکی مراجعه می کردند، فقط تراول ۵۰۰ هزار ریالی پرداخت می کرد.

.

 

.

یکی از شاهدان عینی و فردی که به خودپرداز بانک کشاورزی شعبه مطهری شهرستان آمل مراجعه کرده بود، به خبرنگار ایرنا گفت: در اتفاق بی سابقه، از این خودپرداز به جای اسکناس های ۱۰۰هزار ریالی و ۵۰هزار ریالی، فقط تراول های ۵۰۰هزار ریالی خارج می شد.
علی حبیب نتاج افزود: همزمان با حضورم در کنار این خودپرداز، فرد دیگری درحال برداشت پول بود که ۳۶ میلیون ریال دریافت کرد.
وی ادامه داد: زمانی که قصد دریافت شارژ ۲۰ هزار ریالی برای تلفن همراه داشتم، دو تراول ۵۰۰ هزار ریالی خارج شد.
حبیب نتاج افزود: این اتفاق بی سابقه باعث تعجب هردوی ما شده بود، با این حال به پلیس آمل و رئیس بانک کشاورزی همان شعبه که از ساعت کاری روز پنجشنبه آنان نیز گذشته بود اطلاع دادیم.
وی ادامه داد: دقایقی پس از اطلاع این موضوع به مسئولان بانک، به داخل شعبه دعوت شدیم و پول های برداشت شده را به آنها بازگرداندیم.
وی افزود: بنا به گفته مسئولان بانک، اشتباه یکی از کارمندان در جابه جایی اسکناس ها باعث این مشکل شده بود که پس از اطلاع رسانی به آنها این مساله برطرف شد.
درهمین رابطه معاون بانک کشاورزی شعبه مرکزی شهرستان آمل به خبرنگار ایرنا گفت: اشتباه در قرار دادن اسکناس ها باعث به وجود آمدن این مشکل شده بود و افرادی که به این خودپرداز مراجعه کرده بودند، برای دقایقی شاهد این مشکل بودند.
‘هرمز عباسی’ افزود: با اطلاع به موقع بانک از سوی دو فردی که تراول ها دریافت کرده بودند، بلافاصله با حضور پلیس شهرستان این مشکل برطرف شد.
وی گفت: خوشبختانه با اطلاع رسانی به موقع این دو فرد با انصاف، مبلغ اضافه ای از خودپرداز خارج نشده و موضوع ختم به خیر شد.
شهرستان آمل با حدود ۴۰۰ هزار نفر جمعیت در استان مازندران واقع شده است.


کانال تلگرام شمال ما

یک پاسخ به “خودپرداز دست و دلباز در آمل/ فقط تراول ۵۰۰ هزاری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *