شمال ما: یکی از شهروندان با حضور در شورای شهر بر سر خود بنزین ریخت و گفته می شود علت این کار مالیات زیادی بود که شهرداری برای این شخص در نظر گرفته بود.

 

به گزارش اتاق خبر ۲۴، دقایقی پیش یکی از شهروندان (پیرمردی حدود ۷۰ ساله) با حضور در سالن انتظار شورای شهر تهران و به دلیل عدم توجه به مشکلاتش از سوی مسئولان بنزین بر سر و صورت خود ریخت.

در پی این اقدام مسئولان حراست شورای شهر تهران بطری بنزین را از وی گرفته و در نهایت وی را از سازمان انتظار شورا به بیرون هدایت کردند.

علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در حاشیه برگزای دویست و بیست و ششمین جلسه شورا و در پی اقدام به ریختن بنزین توسط یکی از شهروندان در سالن انتظار شورای شهر تهران اظهار داشت: این پیرمرد سال ۹۱ مغازه‌ای را از سازمان نوسازی شهرداری خریداری کرده که در حال حاضر جریمه‌ دیرکرد چند برابر قیمت مغازه شده است.

وی ادامه داد: پیرمرد حاضر در شورا مطالبی را مطرح نمود و بنده به وی تاکید داشتم که تا اسناد را نبینم نمی‌توانم اظهار نظر کنم.

دبیر تصریح کرد: در پی این اتفاق به صورت تلفنی با رئیس سازمان نوسازی شهرداری تهران و معاونین وی صحبت کردند و قرار است بزودی جلسه‌ای با حضور این افراد و پیرمرد اشاره شده برای موضوع مطرح شده برگزار کنیم.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *