تهدید جدی ملوانان از سوی فیفا؛ملوان ۹۱

شمال ما: فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در نامه ای تهدیدآمیز خواستار پرداخت جریمه ۳۰۰هزار دلاری زوران زلاتکوفسکی شد و اعلام کرد که درصورت عدم پرداخت این مبلغ، ملوانان به دو دسته پایین تر سقوط می کنند.

 

به گزارش ایرنا، سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی روز یکشنبه، انتشار خبری مبنی بر ارسال نامه تهدیدآمیز فدراسیون جهانی فوتبال( فیفا) را تایید کرد.
در این نامه باشگاه ملوان بندرانزلی به پرداخت جریمه ٣٠٠ هزاردلار به مهاجم مقدونیه ای اسبق خود، زوران زلاتکوفسکی محکوم شده و مدت زمان اندکی برای پرداخت یکجا و کامل این جریمه داده شده است.
همچنین از سوی فیفا اعلام شده در صورت عدم پرداخت این مبلغ در زمان تعیین شده، علاوه بر کسر شش امتیاز از این باشگاه، ملوانان به دو دسته پایین تر سقوط خواهند کرد.
براساس اعلام سایت باشگاه ملوان بندرانزلی، زوران لاتکوفسکی قرارداد خود با باشگاه ملوان را در زمان هدایت این تیم توسط منطقه آزاد انزلی به امضاء رسانده و یک سال بعد، پس از انتقال سهام باشگاه از منطقه آزاد به بخش خصوصی، زوران زلاتکوفسکی درحالی از باشگاه ملوان جدا شد که براساس گفته ها حاضر بود قرارداد خود را با مبلغی بسیار پایین فسخ کند که درنهایت کار به کمیته انضباطی فیفا و شکایت کشید و ملوانان به پرداخت ٣٠٠ هزار دلار محکوم شدند.
به گزارش خبرنگار ایرنا زوران زلاتکوفسکی مهاجم مقدونیه ای ملوانان در فصل ۹۰-۹۱ دراین تیم حضور داشته و پیش از این اقدام، بارها از باشگاه ملوان بندرانزلی خواسته بود تا با برطرف کردن مشکلاتش، مبلغ کمتری را نسبت به مطالباتش دریافت کند اما با بی توجهی مسئولان وقت باشگاه ملوان مواجه شده بود.
این محکومیت درحالی گریبان ملوانان را گرفته که پس از سقوط به لیگ دسته اول، در حال حاضر نتایج قابل قبولی را با حضور محمد مایلی کهن در جام آزادگان می گیرد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *