پس از یک سال و نیم فعالیت؛آرت گیل ۰۱۱

شمال ما: پایگاه خبری آرت گیل در آخرین خبر  خود صبح امروز نوشت: آرت گیل ۲۲ بهمن سال ۹۲ متولد شد…
زمانی که فضای اینترنت پر بود از پایگاه های خبری با کمترین توجه به هنر خالص، زمانی که فرهنگ و هنر توپ خبرهای سیاسی بود، زمانی که هنرمندان پیشکسوت بیشتر با رسانه های غیر بومی مصاحبه میکردند و کمتر فضایی برای هنرمندان تازه کار تر وجود داشت. زمانی که هنر و فرهنگ شهر و استان حنجره میخواست تا درد دل کند، نگاهی میخواست تا دیده شود. آن روزها پایگاهی نبود تا اشکش از غم هنر باشد و لبخندش شادی هنرمندان! آرت گیل نه سیاسی بود نه جناحی !

دغدغه اش دنیای فرهنگ و هنر بود و هر قلم اش قدمی بود برای حمایت از مردمانی که عشق را معنا میکردند.
آرت گیل سر خم نکرد جز برای خادمین هنر و فرهنگ گیلان، تخریب نکرد، جنجال نساخت چون شهرش را دوست داشت و اعتقاد داشت با تهدید کردن و تنبیه کردن نمی توان همه مشکلات را حل نمود، گاهی با تشویق هم می توان به وضعیت بهبود بخشید.

آرت گیل تبلیغات نپذیرفت، دیناری برای رپرتاژ کردن آگهی دریافت نکرد چون اعتقاد داشت باید خوبی ها را نشر داد، بی منت؛ و تقدیر نمود از افتخار آفرینان.
تا به امروز حتی یک نفر هم سوال نپرسید که این گروه با بیش از ۶ عضو ثابت و فعال چگونه هزینه هایش را تامین میکند؟!
جایی که عشق باشد مادیات جایی ندارد این پاسخ سوال پرسیده نشده ای بود که کاش مهربانانی که سایت آرت گیل همواره به یادشان بود در پی یافتن آن می بودند.
با قاطعیت می گوییم آرت گیل وام دار هیچ شخص حقیقی و حقوقی، نهاد، سازمان و ارگانی نبوده و نیست.
هیج سرمایه داری در پشت پرده ی این خانه نیست و در تمام این مدت با استقلال پا برجا ماند.
ممنونیم از اصحاب فرهنگ و هنر از عزیزانی که ما را خانواده خود و محرم اسرار خود دانستند، اعتمادی که به ما داشتید قابل تقدیر است.
ما میرویم اما…


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *