اتفاقی عجیب در یکی از سایت های گیلانی؛منطقه آزاد انزلی ۰۲۱

شمال ما: پایگاه خبری تحلیلی «گیلان فردا» که از یک ماه پیش با تحریریه جدید به روز می شد مطلبی درباره عملکرد منطقه آزاد انزلی منتشر کرد که برای چند ساعت ار صفحه این سایت غیب شد.

بامداد دیشب سایت گیلان فردا مطالبی بر روی خروجی خود گذاشت که یکی از آن مطالب نقدی از سوی یکی از خوانندگان این سایت بود درباره گزارش چند روز پیش این سایت درباره منطقه آزاد انزلی و پاسخ مدیر روابط عمومی این سازمان به ابهامات. در این نقد پاسخ مدیر روابط عمومی درباره عدم صدور مجوز برای کارخانه مواد شیمیایی مورد سوال قرار گرفت و این خواننده سندی ارایه کرد مبنی بر صدور مجوز برای کارخانه مواد آرایشی.

این مطلب تا ساعت ۱۰ صبح  امروز روی خروجی سایت قرار داشت که به یک باره ناپدید شد تا اینکه عصر امروز این مطلب مجددا ظاهر شد.

با سردبیر سایت گیلان فردا در این باره تماس گرفتیم که بابک مهدیزاده گفت: خود من ساعت ۲ ظهر از این موضوع اطلاع یافتم که سریعا با مدیرمسئول تماس گرفتم که ایشان هم ابراز بی اطلاعی کرد. در هر صورت خیلی سریع خبر را مجددا به روز کردم. به هرحال این اتفاق عجیبی بود چون فقط من و مدیرمسئول اکانت را داریم و آقای عابدی هم به جد پیگیر این قضیه هستتد.

وی درباره شایعات پیرامون فشارها گفت: شخصا هیچ فشاری و توصیه ای از سوی منطقه آزاد دراین باره به من نشده و اصلا دلیلی نمی بینم که این اتفاق بیفتد چون این موضوع آنقدر پیچیده و حساس نیست.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *