شمال ما: امام جمعه اسالم گفت: آتش زدن یک حسینه در اسالم صحت ندارد و تنها یک ایستگاه صلواتی توسط فردی فریب خورده آتش زده شده است.

 

حجت الاسلام اصغر جدایی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار کاسپین در تالش  با بیان اینکه آتش زدن یک حسینه در اسالم صحت ندارد گفت :یک ایستگاه صلواتی در یکی از مناطق اهل سنت منطقه توسط فردی فریب خورده آتش زده شده است.

وی با بیان اینکه وحدت بین برادران اهل سنت و تشیع تالش زبانزد عام و خاص است تصریح کرد : دشمنان و منافقان با این رفتار ها نمی توانند این وحدت را از بین ببرند.

امام جمعه اسالم با بیان اینکه عامل این کار زشت یک فرد افراطی از فرقه وهابیت بوده است گفت: هم برادارن اهل سنت و هم اهل تشیع این رفتار را محکوم کرده و می کنند.

جدایی با بیان اینکه دشمنان می دادند که تا زمانی که وحدت کلمه در این کشور حاکم هست هیچ غلط نمی توانند بکنند گفت : اینگونه افراد خود فروخته و فریب خورده هم هیچگاه موفق نمی شوند که سر سوزنی این اتحاد، همدلی و برادری را از بین ببرند.

وی با اشاره به عظمت قیام عاشورای امام حسین (ع) گفت: در همه جای تاریخ به وفور می شود دید که اهل سنت به این فرزند رسول خدا چه علاقه و عشقی داشته و دارند.

امام جمعه اسالم با بیان اینکه مردم اسالم فارغ از هر مذهبی چه اهل سنت و اهل تشیع پیرو ولایت مطلقه فقیه هستند اذعان داشت : برادران اهل سنت ما در همه عرصه ها همگام با برادرن تشیع خود برای سربلندی ایران اسلامی و حفظ امنیت این کشور تلاش می کنند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *