نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس:بیمه خبرنگاران ۹۱

شمال ما: نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: خانه مطبوعات گیلان مشکلات خبرنگاران از جمله در بحث بیمه را پیگیری و نتیجه را به صورت قانونمند به نماینده‌ها اعلام کند.

 

به گزارش فارس، سید کاظم دلخوش ظهر امروز در نشست خبری با بیان اینکه در ماه‌های اخیر با رسانه‌ها جلساتی برگزار کردیم، اظهار کرد: از همراهی با رسانه‌ها بسیار سپاسگزارم.

وی افزود: اگر در جلسه از فرماندار انتقاد شد باید به بخشی از این انتقادها پاسخ داده شود و هدف ما این است که با تفاهم و دوستی یکدیگر نقاط ضعف و قوت مسؤولان را ببینیم و یک طرفه به قاضی نرویم.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای اعتلا و رشد گیلان از رسانه‌ها انتظار همراهی داریم، گفت به طور یقین در جایی که نیاز به همکاری باشد رسانه‌ها ورود می‌کنند.

وی به دعوت از تمام رسانه‌های استان در نشست مذکور اشاره کرد و گفت: اگر در این جلسه کسی دعوت نشد و از قلم افتاد امیدواریم در جلسات بعد حتماً دعوت شود.

دلخوش با اشاره به مشکلات بیمه خبرنگاران تصریح کرد: این موضوع را باید به صورت کارشناسی پیگیری کنیم.

وی یادآور شد: از خانه مطبوعات گیلان می‌خواهیم موضوع بیمه خبرنگاران را بررسی کرده و به صورت قانونمندانه مطرح کنند تا ما بتوانیم در مجلس از آن دفاع کنیم.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس گفت: بنده به عنوان نماینده مردم در مجلس از مشکلات رسانه‌ها آگاهی دارم و درصدد برطرف شدن مشکلات مادی و معنوی آنها هستم.

امام جمعه صومعه‌سرا نیز در نشست مذکور اظهار کرد: با دردسرهای کار خبرنگاری آشنا هستم و خداوند به قلم‌های سالم و صادق برکت می‌دهد.

حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی با بیان اینکه گیلان در بسیاری از بخش‌ها مظلوم واقع شده است، افزود: از مسؤولان می‌خواهیم در راستای برطرف شدن مشکلات رسانه‌ها گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها نباید برای بزرگ کردن خودشان دیگران را تخریب کنند، ادامه داد: رسانه‌ها نباید بدی‌ها را خوب و خوبی‌ها را بد جلوه دهند.

امام جمعه صومعه‌سرا گفت: خداوند تبارک و تعالی به کسانی که دلسوزانه درباره مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی گام برمی‌دارند و قلم می‌زنند عزت و برکت می‌دهد.

وی مشکلات صومعه‌سرا را به تدبیر مسؤولان در حال برطرف شدن دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم با همراهی رسانه‌ها مشکلات صومعه‌سرا در تمام بخش‌ها برطرف شود و این شهرستان به جایگاه واقعی خود برسد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *