شمال ما: پس از حضور هنگامه قاضیانی در عرصه موسیقی، نسرین مقانلو هم بازیگر دیگری است که وارد حوزه همکاریدر یک آلبوم موسیقی شده است.

 

مقانلو در این باره می گوید:« سال‌ها بود که بچه‌های موسیقی به من می‌گفتند که چرا دکلمه نمی‌کنم. تقریباً دو سال پیش این کار را شروع کردم. اولین کاری که من دکلمه کرده‌ام، قطعه‌ای تقدیمی به مرحومه عسل بدیعی بود. پس از آن هم به همراه گروه “بچه‌های ایران” قطعه‌ای با نام “بمب و عروسک” برای بچه‌های غزه و سپس قطعه “نوروز” را دکلمه کردم. در حال حاضر نیز برای دکلمه آلبوم “ساعت شنی” در خدمت آقای اهورا احمدی هستم.»

download_19

همکاری در ساعت شنی
در سال ۱۳۸۶ سریال “ساعت شنی” با کارگردانی آقای بهرام بهرامیان در تلویزیون به روی آنتن می‌رفت، در آن زمان آقای احمدی سر لوکیشن سریال آمدند و آقای بهرامیان از ایشان درخواست کردند که برای سریال قطعه‌ای بسازند. آقای احمدی آن قطعه را ساختند، اما به هر دلیلی در آن زمان پخش نشد. پس از آن گویا آقای احمدی به فکر ساخت آلبومی با نام “ساعت شنی” افتاده‌اند که اسم این آلبوم دقیقاً از روی سریال برداشته شده است. از آن پس ایشان هشت سال است که روی آلبوم “ساعت شنی” زحمت می‌کشند. من خیلی خوشحال هستم که آقای احمدی این اسم را برای آلبوم انتخاب کرده‌اند، چون شعر این آهنگ واقعاً خیلی زیباست.

و دکلمه من این گونه به آلبوم اضافه شد
من آقای احمدی را از همان سال ۱۳۸۶ می‌شناسم که بعدها ایشان با من تماس گرفتند و گفتند که مایل هستند با من همکاری کنند تا من دکلمه این کار را برایشان بخوانم و من هم پیشنهاد همکاری ایشان را با کمال میل پذیرفتم. انشاء الله که حتماً کار خوبی خواهد شد و مردم عزیزم لذت خواهند برد.

در انتظار قطعه پنجم
فعلا چهار قطعه را دکلمه کرده ام، شاید انشا الله بتوانیم برای قطعه پنجم هم همکاری کنیم. سعی دارم اگر ممکن شود در آینده یک آلبوم شخصی با صدای خودم دکلمه کنم.

فعلا کنسرت نه
فعلاً به خواندن و کنسرت گذاشتن برای بانوان فکر نمی‌کنم. در حال حاضر تمرکز من بیشتر بر روی بازیگری و کار دکلمه است.

 

منبع: هنرآنلاین

کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *