مرتضی شریفی خبر داد:



مرتضی شریفی ۰۲۱

شمال ما: مدیرعامل سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری رشت از خریداری و تردد ۱۱ خودروی برقی برای جابه‌جایی شهروندان در پیاده‌راه بافت مرکزی این شهر خبر داد.

به گزارش فارس، مرتضی شریفی عصر امروز در جریان بازدید از روند اتمام اجرای پیاده‌راه میدان شهدای ذهاب اظهار کرد: ۱۱ خودروی برقی برای جابه‌جایی شهروندان در بافت مرکزی شهر رشت خریداری شده و با افتتاح پیاده‌راه فعالیت این خودروها آغاز می‌شود.

وی ظرفیت خودروهای برقی مذکور را چهار تا ۱۴ نفر عنوان کرد و افزود: تردد خودروهای برقی به منظور ارائه خدمات به افراد سالمند و ناتوان جسمی و حرکتی انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری رشت ( تاکسیرانی، اتوبوسرانی و پایانه مسافربری) با بیان اینکه از خودروهای برقی برای جابه‌جایی افرادی که قادر به پیمودن مسیرها نیستند استفاده می‌شود، تصریح کرد: گردشگران می‌توانند از خودروهای برقی در مسیر پیاده‌راه بافت مرکزی شهر رشت استفاده کنند.

شریفی استفاده از خودروهای برقی را بدون آلایندگی خواند و بیان کرد: در تلاش هستیم با نگه‌داری مناسب از خودروهای مذکور همواره خدمات مناسبی را به شهروندان ارائه کنیم.

وی در پایان از تلاش های مجدانه فرامرز جمشیدپور معاون حمل ونقل و امور زیربنایی شهرداری رشت بابت تامین این خودروها صمیمانه تشکر کرد.

.

photo_2016-03-28_21-00-44

.

photo_2016-03-28_21-00-30


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *