رئیس هیأت کشتی گیلان خبر دادکشتی ساحلی ۹۱

شمال ما: رئیس هیأت کشتی گیلان از حضور چهار ورزشکار این رشته با سرمربیگری فردین معصومی در اردوی ساحلی کشتی ایران خبر داد.

 

نقی هدایتی امروز در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اعزام کشتی‌گیران به اردوی ساحلی ایران اظهار کرد: فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران از تعدادی کشتی‌گیران برای حضور در رقابت‌های اردوی ساحلی کشتی ایران دعوت کرد.

وی با بیان اینکه کشتی ساحلی ایران اکنون در خانه کشتی شماره دو تهران در حال برگزاری است، تصریح کرد: این رقابت‌ها تا ۱۴ اردیبهشت ماه جاری ادامه دارد.

رئیس هیأت کشتی گیلان درباره حضور کشتی‌گیران این رشته در رقابت‌های مذکور افزود: در وزن ۷۰ کیلوگرم امیرحسین طلوع‌ثبوتی، در وزن ۶۰ کیلوگرم حمید طوفان، در وزن ۷۰ کیلوگرم میلاد حسین‌پور و در وزن ۸۰ کیلوگرم امیرحسین میرباباشاهی در رقابت‌های کشتی ساحلی حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه کشتی‌گیران مذکور با مربیگری حسین محمدزاده اعزام شدند، خاطرنشان کرد: فردین معصومی سرمربیگری تیم کشتی اعزامی را به‌عهده دارد.

هدایتی، گیلان را استان کشتی‌خیز خواند و یادآور شد: تاکنون از گیلان کشتی‌گیران بسیاری در سطح ملی، جهانی و بین‌المللی دارای مقام شده‌اند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *