+ گزارش تصویریکوچکی نژاد ۰۶۳

شمال ما: مراسم تجلیل از خبرنگاران ازسوی جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار برگزار گردید.

به گزارش کاسپی نیوز، مراسم تجلیل از خبرنگاران ازسوی جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار در اتاق اصناف رشت شب گذشته(شنبه) و با حضور پر رنگ یکی از مدیران مدارس دولتی برگزار گردید. در این مراسم کوچکی نژاد با تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران گفت: مناسبت های زیادی در تقویم انقلاب اسلامی نام گذاری شده است که برای افراد و اصناف خاصی و برای برای ارج نهادن به آنهاست.

وی با اشاره به ارزش و جایگاه خبرنگاران اظهار داشت: کار خبرنگاری بسیار سخت و حساس است و خبرنگار باید علاوه بر اطلاع رسانی جهت دهی به سمت نیات خود را نیز انجام دهد. وی ادامه داد: خبرنگاران با نیت خیر قلم می زنند و بنده هم به همین علت هرگز در سمت های مختلف از هیچ خبرنگاری شکایت نکرده ام و مشکلات را با تعامل برطرف می کردم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گذشت ۸ سال از دوره نمایندگی گفت: در این مدت تلاش کردم در عرصه سیاست صادقانه حرف بزنم نه به خوش آمد دیگران و در این مسیر هزینه نیز پرداخت کردم.

 کوچکی نژاد به مشکل بیکاری جوانان اشاره نمود و افزود: گاها مشاهده می شود تعدیل نیرو انجام می گیرد اما در جای اقوام خود را جذب می کنند و تذکرات ما هم فایده ای ندارد.

این مراسم حواشی خاصی نیز داشت:

در این مراسم تعداد خبرنگارانی که حضور یافتند به مراتب از تعداد پیش بینی شده بیشتر بود.

از حواشی جالب این مراسم حضور یکی از مدیران مدارس، با سابقه پذیرایی در ستادهای انتخاباتی بعنوان یکی از مجریان این نشست بود که بر شائبه های مطرح شده درباره نحوه و چگونگی جذب وی در آموزش و پرورش افزوده است که امیدواریم صحت نداشته باشد.

.

http://shoaemashregh.ir/wp-content/uploads/2015/08/IMG_8332.jpg

.

http://shoaemashregh.ir/wp-content/uploads/2015/08/IMG_8443.jpg

.

http://shoaemashregh.ir/wp-content/uploads/2015/08/IMG_8402.jpg

.

http://shoaemashregh.ir/wp-content/uploads/2015/08/IMG_8435.jpg

.

http://shoaemashregh.ir/wp-content/uploads/2015/08/IMG_8544.jpg

.

http://shoaemashregh.ir/wp-content/uploads/2015/08/IMG_8529.jpg

.

http://shoaemashregh.ir/wp-content/uploads/2015/08/IMG_8497.jpg

.

http://shoaemashregh.ir/wp-content/uploads/2015/08/IMG_8388.jpg

.

.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *