دروازه بان ملوان:نیما میرزازاد ۰۱۴

شمال ما: دروازه بان دعوت شده ملوانان به اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان گفت: حضور در تیم ملی فوتبال بزرگسالان را مدیون زحمت های مربیانم در ملوان و تیم ملی جوانان هستم .

نیما میرزازاد درخصوص دعوت کارلوس کیروش از او به تیم ملی بزرگسالان به خبرنگار ایرنا گفت: خوشحالم که پس از سال ها زحمت و تلاش، توانستم به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شوم .
وی با اشاره به حضور در تیم های ملی پایه بعنوان تجربه گذشته افزود: حضور در تیم ملی بزرگسالان برایم بسیار رویایی و شگفت انگیز بوده و از اهمیت فراوانی برخوردار است.
میرزازاد با تاکید بر اینکه حضورم در تیم ملی بزرگسالان تجربه ای متفاوت است، بیان کرد: خوشبختانه اعضای کادر فنی بزرگسال عملکردم را در تیم های ملی پایه زیر نظر داشتند و مرا به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت کردند.
وی نقش کیروش در تیم ملی را به عنوان پدر بازیکنان برشمرد و خاطرنشان کرد: این مربی نقش پررنگی در ترقی و پیشرفت فوتبال ایران ایفا کرده و از نظر روحی و روانی، شناخت خوبی از بازیکنان دارد.
میرزازاد با تشکر از زحمات محمد حبیبی مربی دروازه بانان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اضافه کرد: محمد حبیبی مربی با تجربه ملوانان ، کسی است که با اعتماد به من ، مرا به تیم بزرگسالان ملوان بندرانزلی برد و من با درخشش در ملوان، توانستم به تیم های ملی فوتبال راه پیدا کنم.
دروازه بان جوان تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان گفت: همیشه برای رسیدن به اهدافم تلاش زیادی انجام دادم و حتی در سخت ترین روزها هم نا امید نشدم چرا که معتقدم هنوز راه های طولانی در پیش دارم و برای رسیدن به اهدافم نهایت تلاش خود را انجام خواهم داد.
نیما میرزازاد فوتبال خود را از تیم های پایه ملوان بندرانزلی شروع و پس از درخشش در جوانان ملوان توانست نظر مربی دروازه بانان ملوان را جلب کرده و به تیم بزرگسالان ملحق شود.
وی پس از مدتی با نظر امیرحسن پیروانی سرمربی تیم ملی جوانان فوتبال کشورمان به این تیم پیوست و مدت دو سال در عضویت تیم ملی جوانان کشورمان فعالیت کرد و در ۳۲ اردوی گذشته تیم ملی حضور مداوم داشت.
او اینک با نظر مستقیم کارلوس کیروش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال بزرگسالان، توانست جواز حضور بر روی نیمکت این تیم و حضور در میادین ملی را در مقطعی بالاتر کسب کرده و احتمالا در بازی روز پنجشنبه تیم ملی کشورمان مقابل هند، بر روی نیمکت این تیم خواهد بود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *