برگزاری جشنواره های فرهنگی هنری؛منطقه آزاد انزلی ۰۴۷

شمال ما: به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی ، همزمان با آغاز ماه بهمن و بمناسبت ایام پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه ۵۷ ، حرکت کاروان های فرهنگی فجر و امید با برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری در محلات منطقه آزاد انزلی آغاز شد.

مجید فاتحی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان در اولین روز از اجرای این برنامه ها که در سالن ورزشی امام خمینی (ره) طالب آباد برگزار شد گفت: حرکت این کاروان از تاریخ ۲ لغایت ۲۳ بهمن در محلات منطقه آزاد انزلی صورت خواهد پذیرفت و این کاروان فرهنگی – هنری با اجرای نمایش های آئینی و سنتی، موسیقی نواحی و پاپ، خاطره گویی و برگزاری مسابقات فرهنگی موجبات شور و شادمانی ساکنین منطقه را فراهم آورد.

وی اشاره کرد : هدف از اجرای این مجموعه برنامه ها تبدیل شعارهای ملی به نشانه ها و الگو های فرهنگی هنری و انتقال دارایی های ملی به نسل جوان و یادآوری آن به دیگر نسل ها و ایجاد فضای شاد و با نشاط در بین ساکنین منطقه می باشد و امیدواریم با اجرایی شدن آن بتوانیم زمینه مشارکت بیشتر مردم را فراهم کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان در خصوص برنامه های این جشنواره فرهنگی –هنری خاطرنشان کرد: برنامه‌هایی نظیر نمایشگاه کتاب و عرضه محصولات فرهنگی و هنری، ایستگاه نقاشی ویژه کودکان، اجرای مسابقات متنوع فرهنگی و هنری با اهدای جوایز، قرائت قرآن توسط قاریان برجسته، شعرخوانی شاعران مطرح ، سخنرانی و اجرای نمایش در برنامه های این کاروان فرهنگی و هنری در نظر گرفته شده است.

گفتنی است در نخستین روز اجرای این برنامه ها علاوه بر معاونین و مدیران سازمان، مدیران جهاد کشاورزی شهرستان های رشت و انزلی، اعضای شورای اسلامی شهرستان انزلی و مسئولین شهرستانی و محلی حضور داشتند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *