با حضور دو هزار تماشاگر؛داماش21

شمال ما: تیم های فوتبال داماش گیلان و شهرداری اردبیل عصر جمعه در هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور در رشت به مصاف هم رفتند که این دیدار حاشیه هایی نیز داشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این دیدار که در ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت برگزار شد، تیم فوتبال داماش گیلان موفق شد با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست دهد .
حدود دو هزار تماشاگر از نزدیک شاهد تماشای این دیدار بودند که حدود یکصد نفر آنان را طرفداران تیم فوتبال شهرداری اردبیل تشکیل می دادند که خود را به ورزشگاه شهید عضدی رشت رسانده بودند .
به دلیل گرمای هوا ، در روبروی جایگاه چندان تماشاگری حضور نداشت و اکثر تماشاگران در قسمتی از جایگاه که سایه بود ، قرار گرفتند و به تشویق تیم داماش پرداختند .
طرفداران اندک تیم فوتبال شهرداری اردبیل نیز یک طبل بزرگ به ورزشگاه آورده بودند و با نواختن آن که صدای گوش خراشی نیز داشت ، تیم خود را تشویق می کردند .
پشت پیراهن تیم فوتبال داماش گیلان عبارت داماش شهرباران حک شده بود که گفته می شود قرار است نام داماش گیلان به داماش شهر باران تغییر یابد .
تیم فوتبال داماش گیلان که در سه بازی گذشته خود فقط یک پیروزی و آن هم در رشت کسب کرده بود ، مصمم بود که در این دیدار نیز به برتری برسد تا دومین پیروزی متوالی خانگی خود را جشن بگیرد که سرانجام موفق به این امر شد و محمد حیدری بازیکن این تیم در دقیقه ۱۵ تنها گل این مسابقه را به سود تیم داماش به ثمر رساند .
فریدون اصفهانیان رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ، پایان رافت کمک مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و جبار کوچکی نژاد یکی از نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از میهمانان ویژه این مسابقه بودند .
در نیمه دوم این مسابقه و هنگامی که یکی از بازیکنان داماش گیلان به دلیل مصدومیت روی زمین افتاده بود ، یکی از بازیکنان تیم شهرداری اردبیل به رسم بازی جوانمردانه توپ را به بیرون زد تا بازیکن آسیب دیده مداوا شود که این امر خوشایند کادرفنی و طرفداران تیم شهرداری اردبیل نبود و آنان به شدت به این عمل اعتراض کردند .
ضعف بدنی در تیم فوتبال داماش گیلان به طور وضوح قابل مشاهده بود و این تیم در اواسط نیمه دوم به خصوص در دقایق پایانی از لحاظ بدنی افت شدیدی داشت که مجید جهانپور سرمربی این تیم نیز اذعان به این امر داشت و گفت برای اینکه به شرایط مطلوب بدنی دست یابیم به زمان بیشتری نیاز داریم .
اما تیم فوتبال شهرداری اردبیل از لحاظ بدنی در شرایط خوبی قرار داشت و در جریان این دیدار به خصوص در نیمه دوم، از لحاظ بدنی از تیم داماش گیلان برتر بود و به همین دلیل، فشار زیادی را روی دروازه تیم داماش گیلان وارد کرد اما موفق به گلزنی نشد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *