سیروس رجا:%d8%b3%db%8c%d8%b1%d9%88%d8%b3-%d8%b1%d8%ac%d8%a7-023

شمال ما: سیروس رجا مالک سابق باشگاه رهپویان رضوانشهر در پاسخ به شکایت اسماعیل حاجی پور مالک جدید باشگاه داماش از ایشان ، گفت: آقایان به جای عمل به تعهدات خود و پرداخت حق و حقوق تیم رهپویان، قصد تشویش اذهان عمومی و پایمال کردن حقوق و امتیاز تیم بنده را دارند.

وی افزود: آقای حاجی پور ؛ بنده در قبال قانون و نظام مقدس جمهوری اسلامی ، گردنم از مو باریکتر است، آدم منافقی نیستم که صرفاً در ظاهر قانونمند باشم ولی در عمل مردم فریب و عوام فریب رفتار کنم.

رجا خطاب به حاجی پور گفت: به استحضار جنابعالی می رسانم تیمی که مالکیت و مدیریت آن را برعهده گرفته اید؛ داماش نیست بلکه رهپویان رضوانشهر است. بلاتکلیفی مالکیت تیم و اختلافات ایجاد شده با سامر رجب اف سرمایه گذار خارجی تیم و همه و همه نشان از سوء مدیریت و ناهماهنگی در مدیریت تیم مردمی داماش دارد.

سیروس رجا خاطرنشان کرد: آقای حاجی پور در خبرها آمده بود که به اتهام نشر اکاذیب از بنده شکایت کرده اید، آیا جنابعالی تعریف جزا و جرم را می دانید؟ جنابعالی به جای اتهام نشر اکاذیب ، چک تعهد داده شده باشگاه تان را پاس کنید. بنده تابع قانون هستم ، هر دادگاهی که بفرمائید برای پاسخگویی حاضر می شوم اما جنابعالی با سفسطه گری نمی توانید از اصل ماجرا غافل شوید. ادعای حقیر تأمین حقوق تیمم هست ؛ لطفاً به تعهدات خود عمل کنید و چک خود را پاس کنید. آقای حاجی پور ، بنده مثل آدمهایی نیستم که جلوی شما تعظیم می کنند و می گویند حاج اسمال آقا همه کس ماست! نه برادر اشتباه گرفتی؛ من کارم را به عشق مملکتم انجام می دهم. فعالیت های ورزشی بنده و اهداف ورزشی ما در راستای اعتلای نظام و بالندگی جمهوری اسلامی است و هرگز قصد بهره برداری سیاسی از ورزش را نداریم.

وی یادآور شد: بنده سیاسی نیستم و همواره گفته ام فعالیت های ورزشی بنده و تاسیس باشگاه فوتبال در راستای توسعه کارهای فرهنگی با تأسی از فرامین ارزشمند رهبر معظم انقلاب در بحث فرهنگ سازی است. سیروس رجا در پاسخ به تهدیدهای صورت گرفته ، گفت: آقای حاجی پور، به سرپرست باشگاه خود اعلام کنید که بنده را تهدید نکنند چون من تهدید پذیر نیستم. همه استان هم جایگاه شما رو می شناسند و هم از بنده شناخت دارند و مردم بهترین داور و قاضی می باشند. وی اضافه کرد: زمانی که پیگیر و خواستار انتقال امتیاز رهپویان به داماش بودید ؛ اگر یادتان باشد می گفتید که آقای رجا ، شما باید در کنار تیم ما باشی و ما به شما نیاز داریم یا اینکه می گفتید ده نفر از بازیکنان تیم رهپویان را به داماش بدهید ، من آن موقع خیال می کردم با یک مرد با روحیات پهلوانی طرف هستم ؛ البته من از شما گله ای ندارم بلکه از دوستانی شکایت دارم که من را وادار کردند تا تیم را به شما بدهم. شما که در واقع مالک پیدا کرده بودید که آقای سامر رجب اف بود که در تمام سایتها منتشر شد و ادعا کردید که نمی خواهید مالک باشید اما سرانجام به خواسته خود رسیدید ولی این حق من است که مطالباتم را از شما مطالبه کنم. من به خاطر آقای دکتر عبداللهی و آقای کامران راد و به خاطر هواداران باغیرت فوتبال گیلان و رشت تیم را به آقا سامر رجب اف دادم و گرنه به هیچ عنوان در صلاحیت نمی دیدیم تا با شما وارد معامله شوم و تیم را به شما واگذار کنم. من می خواستم تیم را ببرم به استان مقدس قم که محل زندگی و کارم آنجاست که انسانهای پاکی دارد و استان مقدسی است حال با این تضییع حقم ، از جناب آقای دادستان محترم و مدیرکل محترم دادگستری گیلان عاجزانه خواهشمندم موضوع را با دقت مورد بررسی قرار دهند و از همه اشخاص حقیقی و حقوقی بخواهند پیرامون جلسات علنی و یا غیرعلنی که در بحث واگذاری تیم رهپویان و نحوه انتقال آن به داماش تشکیل شده ، حق را شهادت بدهند.

وی با بیان اینکه اینجا ایران است و آذربایجان نیست، افزود: در کشور ما پایبندی به خون شهدا وجود دارد و کشور ما قانون دارد و نمی توان حق کسی را ضایع کرد و همه چیز در چهارچوب قانون است. بنده به خاطر عشق به مملکتم و عشق به جوانان با غیرت مملکتم که نخواستم در تله های شیاطین و جنگ نرم و روانی بیفتند، زندگی شخصی خودم را از دست دادم و به جوانان و ورزش روی آوردم و نزدیک به چهار میلیارد هزینه کردم که یک میلیارد آن را بدهکارم و تازه شهردار رضوانشهر برای بنده کیسه دوخته و تیمی رو که ازش خریده بودم و پول آن را نقداً پرداخت کرده بودم الان با یک کاغذ پاره ادعا دارد که این تیم را باید به من واگذار کنی و به زور و تهدید از من سفته گرفته شده و خرج کرد چهار میلیاردی من رو زیر سوال برده است. البته این مساله همه ریشه در نزدیک بودن انتخابات شورا و تغییرات در شهرداری دارد.
سیروس رجا در خاتمه گفت: من توصیه ای به این عزیزان دارم که در کار خود صداقت داشته باشید. اگر کاری رو می خواهید انجام بدهید برای آرمانهای انقلاب و در چهارچوب قانون اساسی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد.

.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *