مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان:داداشی 019

شمال ما: مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از برگزاری جشنواره موضوعی دفاع مقدس در مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان خبر داد.

حسین داداشی، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان در گفت وگو با ایکنا از گیلان، از برگزاری جشنواره موضوعی دفاع مقدس در مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان خبرداد و اظهار کرد: این جشنواره به همت خانه مطبوعات استان و با حمایت استانداری و ادارات کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره با هدف حفظ و ترویج آرمان های هشت سال دفاع مقدس و در هفت بخش «خبر و تیتر»، «گزارش»، «عکس»، «مصاحبه و گفت وگو»، «خاطره و داستان»، «مقاله، سرمقاله و یادداشت» و «شعر» برگزار می شود.

داداشی تصریح کرد: آثار ارایه شده باید در فاصله زمانی اول مرداد تا دهم مهر ۹۴ در یکی از نشریات محلی گیلان و یا ویژه نامه های استانی نشریات سراسری، دفاتر خبرگزاری ها و پایگاه های خبری دارای مجوز استان گیلان منتشر شده باشد.

وی افزود: علاقمندان جهت شرکت در جشنواره تا پانزدهم مهرماه ۹۴ فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس رشت، چهارراه پورسینا، روبروی بیمارستان پورسینا، خانه مطبوعات گیلان ارسال کنند.

مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان در خصوص جوایز جشنواره موضوعی دفاع مقدس در مطبوعات استان اضافه کرد: به نفرات اول تا سوم جشنواره در هر بخش به ترتیب مبلغ سه میلیون، دو میلیون و یک میلیون ریال اهدا می شود.

داداشی خاطرنشان کرد: زمان برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای جوایز، نیمه اول آبان ماه امسال خواهد بود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *