شمال ما: وقتی زن جوان در یک مهمانی از شوهرش خواست که مشروبات الکلی مصرف کند، نمی دانست که پایش به دادگاه خانواده باز می شود.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زوج میانسال به دادگاه خانواده مراجعه کردند و درخواست طلاق دادند. مرد جوان در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم در یک مهمانی از من خواست که مشروبات الکلی مصرف کنم.

 

در صورتیکه من از خوردن مشروب بیزارم و همیشه از کسانی که مشروب می خوردند بدم می آید. اما وقتی به یک مهمانی دوستانه که از طرف دوست همسرم دعوت شده بودیم، رفتیم، همسرم از من خواست که مانند بقیه بروم و مشروب بخورم. جالب اینجاست که وقتی مخالفت کردم، به شدت ناراحت شد و تا چند روز با من قهر بود. از این برخورد و از این درخواست همسرم به شدت شوکه شدم، تاجاییکه نظرم در موردش عوض شد و حالا می خواهم از او جدا شوم.
بعد از صحبت های این مرد، همسرش نیز به قاضی گفت: آقای قاضی من فقط از شوهرم خواستم تا مانند بقیه کمی مشروب بخورد. اما شوهرم موضوع را چنان بزرگ کرده که گویا از او خواستم معتاد شوم. این مرد تصور می کند خودش آدم خوبی است و همه بد هستند. راستش من هم دیگر نمی خواهم با این مرد خودخواه زندگی کنم و طلاق می خواهم.

در پایان قاضی از این زوج خواست برای حل شدن مشکلشان به مشاوره خانواده بروند و این موضوع را بیش از این بزرگ نکنند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *