شمال ما: زن ۴۴ ساله بندر امامی پس از زایمان سزارین به دلیل دردهای شدید به پزشک مراجعه کرد و متوجه شد کادر پزشکی و اتاق عمل درمانگاه گاز استریلی را درون شکم وی جا گذاشته‌اند.

 

رئیس کمیسیون بهداشت شورای شهر بندر امام با تأیید این خبر اظهار کرد: همسر این زن روز انجام عمل جراحی به شورای شهر مراجعه کرد و از عملکرد تیم پزشکی این درمانگاه شکایت داشت.

بیژن یوسفی اظهار کرد: این شخص مدعی بود که در این درمانگاه خیلی دیر به وضعیت همسرش رسیدگی کرده‌اند و هنگام عمل نیز از پزشکان دیگر مشاوره خواسته‌اند.
وی ادامه داد: این زن پس از زایمان سزارین دردهای شدیدی را احساس می‌کرد و هنوز پس از یک ماه از زایمان همچنان تحت درمان است.

رئیس کمیسیون بهداشت شورای شهر بندر امام تصریح کرد: پس از انجام آزمایش‌های متعدد مشخص شد تیم پزشکی درمانگاه این شهر گاز استریلی را درون شکم این زن به جای گذاشته‌اند.
یوسفی افزود: متأسفانه با وجود جمعیت حدود ۸۰ هزار نفری بندر امام خمینی این شهر فاقد امکانات درمانی و پزشکی مناسب است و همین مسأله تاکنون قربانیان زیادی داده است.

به گزارش خبرآنلاین، وی خاطرنشان کرد: بیماران زیادی بوده‌اند که به دلیل نبود امکانات لازم در بندر امام خمینی هنگام اعزام به ماهشهر و مرکز استان پشت ترافیک سنگینی که به طور مرتب در مسیر ورود و خروج این شهر شکل می‌گیرد جان خود را از دست داده‌اند.

رئیس کمیسیون بهداشت شورای شهر بندر امام در پایان متذکر شد: این شهر نیازمند احداث یک بیمارستان مجهز با کادر درمانی متخصص و کارآمد است و امیدواریم مسئولان صدای ما را شنیده و نسبت به این موضوع اقدام لازم را انجام دهند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *