مهدی یعقوبی
دریای خزر 018

شمال ما؛

این روزها و با پایان گرفتن تعطیلات نوروز باستانی و عدم استقبال گرم مسافران نوروزی از شهر کلاچای این سوال به ذهن ها خطور کرد که براستی چرا مسافران دیگر شهر کلاچای را بعنوان مقصد تعطیلات نوروزی خود قرار ندادند و چه عواملی باعث این رخداد نامطلوب که تاثیر مستقیم آن را میتوان در بازار قدیمی کلاچای دید را باعث شده است.
مجموعه ی شهرداری و شورای شهر بعنوان مسئولین اجرایی و نظارتی شهر یکی از عوامل مهم پویایی و نشاط و رونق صنعت گردشگری در هر شهر به حساب می آیند.
حال این سوال بوجود می اید که شورای محترم شهر که هنوز بعد از دوسال و نیم نتوانسته یک بیلان کاری برای مردم شهر اراعه کنند و شفافیت لازم برای عملکرد دوساله و نیم خود را به مردم شهر خودش نشان دهند چگونه میتوانند در خصوص جذب توریسم با وجود صنعت دریا و ساحل در کلاچای و نزدیکی ان به کوه که خود از عوامل مهم جذب گردشگر برای هر شهر میباشد موفق عمل کند؟
براستی یک شهردار بومی و متخصص که لایه لایه های شهر را بشناسد و نقاط ضعف و قوت شهر را بداند بهتر از یک شهردار غیربومی غیر متخصص نیست؟
آیا غیر از این است مسافرانی به شهر کلاچای سفر میکنند که از بومیان این شهر و ساکن خارج استان گیلان هستند و صرفا فقط برای دیدن اقوام و خویشان خود به شهرکلاچای سفر میکنند؟
حال باید از شهردار و شورای محترم شهر پرسید که جایگاه کلاچای، نگین شمال ایران در گیلان کجاست؟؟؟

 

.

http://www.homaygilan.ir/wp-content/uploads/2016/04/photo_2016-04-07_19-03-46-277x300.jpg

.

مهدی یعقوبی_ فعال اجتماعی

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *